| Grootte | 51.5*20.5*3cm |
|---|---|
| Gewicht | 2600g |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Binnenliquild | niet-giftige koelvloeistof |
| Kleuren | kan worden aangepast |
| Grootte | 24.5*24.5*2.5cm |
|---|---|
| Gewicht | 1038 g |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Binnenliquild | Superabsorberend polymeer |
| Kleuren | kan worden aangepast |
| Grootte | 42.5*29*3cm |
|---|---|
| Buitenmateriaal | HDPE hard plastic van voedingskwaliteit |
| Binnenliquild | afhankelijk van je temperatuur |
| Kleuren | Blauw, kan worden aangepast, de MOQ is 3000pcs |
| Certificaten | FDA SGS MSDS CPSIA EU |
| Grootte | 31*28.5*3 cm |
|---|---|
| Gewicht | 2000g |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Binnenliquild | Superabsorberend polymeer |
| Kleuren | blauw, kan worden aangepast |
| Grootte | 32.5*24,5*3cm |
|---|---|
| Gewicht | 1500g |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Binnenliquild | SAP Fasewijzigingsmateriaal |
| Kleuren | blauw, kan worden aangepast |
| Grootte | 16*16*1.4cm |
|---|---|
| Gewicht | 350 g |
| Buitenmateriaal | Polyethyleen met een hoge dichtheid |
| Binnenliquild | Koelkoelmiddel |
| Kleuren | kan worden aangepast |
| Grootte | 32.5x22.5x2cm |
|---|---|
| Gewicht | 1000g |
| Buitenmateriaal | milieuhdpe materialen |
| Binnen vloeistof | SAP CMC |
| kleuren | Douane |
| Grootte | 10 x 5,8 x 2 cm |
|---|---|
| Gewicht | 100 g |
| Buitenmateriaal | milieu HDPE-materialen |
| Binnenliquild | SAP CMC |
| Kleuren | blauw, rood, roze, paars, op maat |
| Grootte | 18,3 x 11,2 x 1,6 cm |
|---|---|
| Gewicht | 200 g |
| Buitenmateriaal | HDPE hard plastic van voedingskwaliteit |
| Binnenliquild | Koelkoelmiddel |
| Kleuren | Grijs, kan aangepast worden |
| Grootte | 7*7*1,4 cm |
|---|---|
| Gewicht | 45g |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Binnenliquild | Superabsorberend polymeer, carboxylmethylcellulose |
| Kleuren | Blauw, rood, roze, op maat. |