| Grootte | 8*7.5*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 70g |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | Kan zijn customizd |
| Grootte | 15*10*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 200g |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | Kan zijn customizd |
| Grootte | 19 x 12 x 2 cm |
|---|---|
| Buitenmateriaal | HDPE van voedingskwaliteit - harde schaal - BPA-vrij |
| Binnen vloeibaar | Niet-giftige verkoelende gel |
| Type | Houd voedsel koud en vers |
| Verpakkingstype | Verpakking |
| Naam van het product | Geschikte & verse koele het ijspakken van de koelers slanke lunch |
|---|---|
| Materiaal | HDPE plastiek met gel koelvloeistof |
| formaat | 12.2*12.2*1.2cm; 12.2*12.2*1.4cm; 13.3*12.7*1.3cm |
| Gewicht | 130g; 180g; 160g |
| kleur | Kan worden aangepast |
| Productnaam | Van het Ijs Eutectische Koude Platen van het douane de Harde Plastic Gel Bakstenen van het de Koeler |
|---|---|
| Grootte | 17*11*1cm of aangepast |
| Capaciteit | 180ml |
| Buitenmateriaal | PE plastiek |
| Binnenmateriaal | SAP |
| Grootte | 30*20*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 1000 g |
| Buitenmateriaal | HDPE |
| Binnenliquild | Gel |
| Kleuren | Blauw |
| Grootte | 15*10*2 cm |
|---|---|
| Gewicht | 200 g |
| Buitenmateriaal | Polyethyleen met een hoge dichtheid (HDPE) |
| Binnenliquild | witte container met kleurrijke gel |
| Kleuren | blauw, kan worden aangepast |
| Grootte | 62*42*3.4cm |
|---|---|
| Gewicht | 7500g |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnenliquild | Koelgel |
| Kleuren | Blauw wit, |
| Size | 64.8*20*4.2cm |
|---|---|
| Gewicht | 4200g |
| Outer material | Food grade HDPE |
| Inside liquild | Cooling gel |
| Kleuren | Wit, Blauw. |
| Productnaam | HDPE van het het Ijspak van de Voedselrang Opnieuw te gebruiken Eutectisch Koud de Accumulatorgel vo |
|---|---|
| grootte | 17*9*3 cm of aangepast |
| Capaciteit | 400ml |
| Buitenmateriaal | HDPE plastiek |
| Binnenmateriaal | SAP/CMC |