| formaat | 13.5*13.5*2 cm |
|---|---|
| Gewicht | 200g / PCs |
| Buitenmateriaal | milieuhdpe materialen |
| Binnenliquild | SAP CMC |
| Kleuren | BLAUWE ROOD EN ANDEREN |
| Grootte | 21.7*15.8*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 550g |
| buitenste materiaal | HDPE van voedingskwaliteit |
| Binnenmateriaal | verkoelende gel |
| Kleur | Kan worden aangepast |
| Grootte | 14,5 x 11,5 x 4,8 cm |
|---|---|
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| Verpakkingstype | Kan worden aangepast |
| Grootte | 34.8*22.4*3cm |
|---|---|
| Gewicht | 1800g |
| buitenmateriaal | HDPE plastiek |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| Grootte | 34,8 x 22,4 x 3 cm |
|---|---|
| Gewicht | 1800g |
| buitenste materiaal | HDPE-kunststof |
| Binnenmateriaal | verkoelende gel |
| kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan worden aangepast |
| Grootte | 28,6 x 11,2 x 9 cm |
|---|---|
| Buitenmateriaal | HDPE van voedingskwaliteit - hard plastic |
| Binnen vloeibaar | SAP - MSDS goedgekeurd |
| Type | Thermisch |
| verpakkingsvorm | Verpakking |
| Grootte | 28,6 x 11,2 x 9 cm |
|---|---|
| Buitenmateriaal | HDPE van voedingskwaliteit - hard plastic |
| Binnen vloeibaar | SAP - MSDS goedgekeurd |
| Type | Thermische |
| Verpakkingstype | Verpakking |
| Grootte | 19*7*1cm |
|---|---|
| Capaciteit | 100 ml |
| Buitenmateriaal | HDPE harde schaal van voedingskwaliteit |
| Binnen vloeibaar | Verkoelende gel (SAP) |
| Type | Thermische |
| formaat | 14.3*7.7*3.8cm |
|---|---|
| Gewicht | 280g |
| Buitenmateriaal | milieuhdpe materialen |
| Binnenliquild | SAP CMC |
| Kleuren | blauwe |
| Materiaal | Pp-plastiek |
|---|---|
| Verpakkingsmateriaal | De uitvoer golfkarton |
| Grootte | 110*23mm, 85*23mm, 33*45mm |
| Capaciteit | 10G, 8G |
| HS Code | 3926909090 |