| Grootte | 14,5 x 11,5 x 4,8 cm |
|---|---|
| buitenste materiaal | HDPE van voedingskwaliteit |
| Binnenmateriaal | verkoelende gel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan worden aangepast |
| Soort verpakking | Kan worden aangepast |
| Grootte | 26.8*14.5*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 750G |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| formaat | 12*5.8*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 100G |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnenliquild | Koelvloeistof |
| Kleuren | Aangepast blauw, |
| formaat | 22*16.5*3.5cm |
|---|---|
| Gewicht | 800g |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Innerlijke materiaal | Koelgel |
| kleur | kan zijn customizd |
| Productnaam | De grote Vouwbare Koelere Doos van de Omzetisolatie voor het Vaccin van het Vervoerbloed |
|---|---|
| Buitenmateriaal | De zak van de de stoffendoek van Oxford |
| binnenmateriaal | binnenmateriaal |
| Buitengrootte | 1060*770*710mm |
| Interne grootte | 930*640*580mm |
| Grootte | 31*28.5*3 cm |
|---|---|
| Gewicht | 2000g |
| Buitenmateriaal | HDPE plastiek |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| Binnenmateriaal | Polyurethaan |
|---|---|
| Buitenmateriaal | De uitvoer golfkarton |
| Buitengrootte | 440*440*450mm |
| Binnen maat | 320*320*320mm |
| Pu-dikte | 60mm |