| Grootte | 16,5 x 9,7 x 3 cm |
|---|---|
| Gewicht | 400G |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; douane |
| Grootte | 26*26*2.5 cm |
|---|---|
| Gewicht | 1300g |
| buitenste materiaal | HDPE-kunststof |
| Binnenmateriaal | verkoelende gel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan worden aangepast |
| Gebruik | Houd voedsel en drank koud |
|---|---|
| Ontwerp | Duurzaam |
| Veiligheid | Niet giftig en vrij van BPA |
| Capaciteit | 1.2L |
| Temperatuur | 0°C, -5°C, -10°C, -15°C, -20°C, -25°C |
| Grootte | 52 x 18 x 2 cm |
|---|---|
| Gewicht | 2500g |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Binnenliquild | SAP of CMC of PCM |
| Kleuren | Blauw, kan worden aangepast, de MOQ is 3000pcs |
| formaat | 13.5*13.5*2CM /5.04 *5.04*0.55 duim/elk ijspak |
|---|---|
| Capaciteit | 200 g /pcs/3oz/elk ijspak |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang harde shell |
| Binnenliqulid | Koelgel (SAP) |
| Type | Warmte- |
| Grootte | 62*42*3.4cm |
|---|---|
| Gewicht | 7500g |
| Buitenmateriaal | HDPE plastiek |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | Blauw; kan zijn customizd |
| Naam van het product | Ik heb ook geprobeerd twee lege flessen aan te sluiten. |
|---|---|
| Grootte | 23.5*6*3cm of aangepast |
| Capaciteit | 330ml |
| Buitenmateriaal | hard HDPE plastiek |
| Binnenmateriaal | SAP/CMC/PCM |
| Naam van het product | Ik heb ook geprobeerd twee lege flessen aan te sluiten. |
|---|---|
| Grootte | 23.5*6*3cm of aangepast |
| Capaciteit | 330ml |
| Buitenmateriaal | hard HDPE plastiek |
| Inwendige materialen | SAP/CMC/PCM |
| Naam van het product | Plastic Ice Pack, Freezer Gel Pack voor drankkoeling op de wijnrek |
|---|---|
| Grootte | 21*13,5*1,5 of op maat |
| Capaciteit | 560ml |
| Buitenmateriaal | hard HDPE plastiek |
| Binnenmateriaal | SAP/CMC/PCM |
| Grootte | 14.5*11.5*4.8cm |
|---|---|
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| Verpakkingstype | Kan worden aangepast |