| Grootte | 36*21*1,8 cm |
|---|---|
| Gewicht | 1100 g |
| Buitenmateriaal | HDPE |
| Binnenliquild | SAP |
| Kleuren | Blauw, wit. |
| Grootte | 13.3*12.7*1.3cm |
|---|---|
| Capaciteit | 160 ml |
| Buitenmateriaal | HDPE harde schaal van voedingskwaliteit |
| Binnen vloeibaar | Verkoelende gel (SAP) |
| Type | Thermische |
| formaat | 16.5*9.7*3cm |
|---|---|
| Gewicht | 400g |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang hard shell plastiek, vrije BPA |
| Binnenliquild | Koel niet-toxisch gel, |
| Kleuren | Wit |
| Binnenmateriaal | Pu-het schuimen |
|---|---|
| buitenste materiaal | Plastic schelp |
| Buiten maat | 460*460*480mm |
| Binnenmaat | 350*350*350mm |
| Netto Grootte | 300*300*300mm |
| Grootte | 31*28.5*3 cm |
|---|---|
| Gewicht | 2000g |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Binnenliquild | Superabsorberend polymeer |
| Kleuren | blauw, kan worden aangepast |
| Grootte | 31*28.5*3 cm |
|---|---|
| Gewicht | 2000g |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Binnenliquild | Superabsorberend polymeer |
| Kleuren | blauw, kan worden aangepast |
| Grootte | 25*15*1.8cm |
|---|---|
| Gewicht | 550g |
| Buitenmateriaal | milieuhdpe materialen |
| Binnen vloeistof | SAP CMC |
| Kleuren | rood |
| Grootte | 64.8*20*4.2cm |
|---|---|
| Gewicht | 4200g |
| Buitenmateriaal | milieuhdpe materialen |
| Binnenliquild | SAP CMC |
| Kleuren | Het blauw, kan worden aangepast |
| Grootte | 16.5*9*3.5cm |
|---|---|
| Gewicht | 400 g |
| Buitenmateriaal | HDPE hard plastic van voedingskwaliteit |
| Binnenliquild | Koelkoelmiddel |
| Kleuren | blauw, kan worden aangepast |
| Grootte | 28*12*3cm |
|---|---|
| Gewicht | 800g |
| Buitenmateriaal | HDPE plastiek |
| binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |