| Grootte | 30*30*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 1300g |
| Buitenmateriaal | HDPE plastiek |
| binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| Grootte | 30*30*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 1300g |
| buitenmateriaal | HDPE plastiek |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| Grootte | 18.6*10.3cm, 22.5*13.5cm |
|---|---|
| Gewicht | 250g/500g |
| Buitenmateriaal | Nylon PE van de voedselrang |
| Binnenmateriaal | PCM |
| Kleur | Lichtblauw, blauw, donkerblauw; kan worden aangepast |
| Naam van het product | Plastic Ice Pack, Freezer Gel Pack voor drankkoeling op de wijnrek |
|---|---|
| Grootte | 21*13,5*1,5 of op maat |
| Capaciteit | 560ml |
| Buitenmateriaal | hard HDPE plastiek |
| Binnenmateriaal | SAP/CMC/PCM |
| Grootte | 13.3*12.7*1.3cm |
|---|---|
| Capaciteit | 160 ml |
| Buitenmateriaal | HDPE harde schaal van voedingskwaliteit |
| Binnen vloeibaar | Verkoelende gel (SAP) |
| Type | Thermische |
| grootte | 18.6*10.3cm, 22.5*13.5cm |
|---|---|
| Gewicht | 250g/500g |
| buitenmateriaal | nylon PE van de voedselrang |
| Binnenmateriaal | PCM |
| Kleur | Lichtblauw, blauw, donkerblauw; kan worden aangepast |
| Maat | 22,5 x 13,5 |
|---|---|
| Gewicht | 450g |
| Buitenmateriaal | nylon PE van voedingskwaliteit |
| Binnenmateriaal | PCM |
| Kleur | Lichtblauw, blauw, donkerblauw; kan worden aangepast |
| Grootte | 18.6*10.3cm, 22.5*13.5cm |
|---|---|
| Gewicht | 250g/500g |
| Buitenmateriaal | Nylon PE van de voedselrang |
| binnenmateriaal | PCM |
| Kleur | Lichtblauw, blauw, donkerblauw; kan worden aangepast |
| Grootte | 20 x 12 x 3,5 cm |
|---|---|
| Gewicht | 600 ml |
| Buitenmateriaal | polyethyleen met een hoge dichtheid, goedgekeurd door de SGS |
| Binnen vloeibaar | Koelgel, MSDS |
| Vriespunt | 0 graden |
| formaat | 22*11*1.8cm |
|---|---|
| Gewicht | 300g |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnenliquild | Koelgel |
| Kleuren | blauwe |