| Productnaam | Geschikte & verse koele het ijspakken van de koelers slanke lunch |
|---|---|
| Materiaal | HDPE plastiek met gel koelvloeistof |
| Grootte | 12.2*12.2*1.2cm |
| Gewicht | 130g |
| Kleur | kan worden aangepast |
| Productnaam | De uiterst dunne Opnieuw te gebruiken Blauwe Baksteen van het het Pak Plastic Ijs van het Gelijs met |
|---|---|
| Grootte | 17.5*11.5*1cm of aangepast |
| OEM | Ja |
| Milieuvriendelijk | Ja |
| Buitenmateriaal | HDPE Plastiek |
| Productnaam | Geschikte & verse koele het ijspakken van de koelers slanke lunch |
|---|---|
| Materiaal | HDPE plastiek met gel koelvloeistof |
| Grootte | 12.2*12.2*1.2cm |
| Gewicht | 130g |
| Kleur | Kan worden aangepast |
| Productnaam | De geschikte & Verse Koele Koelere Slanke de Dooskoeler van de Gellunch pakken/OEM van het Ijsblok i |
|---|---|
| Grootte | 25*20*1cm of aangepast |
| OEM | JA |
| HS Code | 3824999999 |
| Buitenmateriaal | HDPE |
| Productnaam | 90ML-van de het ijs koelere diepvriezer van de bpa vrije leuke binnenzool opnieuw te gebruiken plast |
|---|---|
| Grootte | 14*7.5*1cm, 90ml |
| OEM | Ja |
| HS Code | 3824999999 |
| Buitenmateriaal | HDPE |
| Naam van het product | Geschikte & verse koele het ijspakken van de koelers slanke lunch |
|---|---|
| Materiaal | HDPE plastiek met gel koelvloeistof |
| formaat | 12.2*12.2*1.2cm; 12.2*12.2*1.4cm; 13.3*12.7*1.3cm |
| Gewicht | 130g; 180g; 160g |
| kleur | Kan worden aangepast |
| Productnaam | 16.5*7.4*2cm het Onmiddellijke Koele van het de Pakkenijs van het Zakijs van het het Gelpak Opnieuw |
|---|---|
| grootte | 16.5*7.4*2cm of aangepast |
| Capaciteit | 200ML |
| Buitenmateriaal | PE Plastiek |
| Binnenmateriaal | SAP |
| Grootte | 21 x 12 x 4,5 cm |
|---|---|
| Gewicht | 505 ml |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Binnen vloeibaar | koelgel |
| Type | Thermische |
| Grootte | 17.5*9*3.5cm |
|---|---|
| Capaciteit | 500 ml |
| Buitenmateriaal | HDPE harde schaal van voedingskwaliteit |
| Binnen vloeibaar | Verkoelende gel (SAP) |
| Type | Thermische |
| Productnaam | het harde plastic shell pak van het gelijs voor ventilators |
|---|---|
| Grootte | 16.5*8.8*3.5cm |
| Gewicht | 400g |
| Kleur | Kan worden aangepast |
| buitenste materiaal | HDPE-kunststof |