| Grootte | 21*10*5.2 cm |
|---|---|
| Capaciteit | 600 ml |
| Buitenmateriaal | HDPE van voedingskwaliteit - hard plastic |
| Binnen vloeibaar | SAP - Superabsorberend polymeer |
| Type | Houd blikken melkflessen koud |
| maat | 20*18*3cm |
|---|---|
| Gewicht | 800g |
| buitenste materiaal | kunststof HDPE |
| Binnen vloeistof | koelende vloeistof |
| Kleuren | wit, blauw, kan worden aangepast |
| Productnaam | Het koele van het de Pakken Geschikte & Verse Slanke Opnieuw te gebruiken Koelvoedsel van het Zakijs |
|---|---|
| Grootte | 13.3*12.7*1.3cm |
| OEM | Ja |
| HS Code | 3824999999 |
| Buitenmateriaal | HDPE |
| Grootte | 31*28.5*3 cm |
|---|---|
| Gewicht | 2000g |
| Buitenmateriaal | Plastic HDPE |
| Binnenliquild | Koelvloeistof |
| Kleuren | wit, blauw, kan worden aangepast |
| Grootte | 23*19*4cm |
|---|---|
| Gewicht | 1800g |
| Buitenmateriaal | Food grade HDPE harde schaal plastic, BPA vrij |
| Binnenliquild | Verkoelende gel, niet giftig |
| Kleuren | Wit |
| Grootte | 36*21*1,8 cm |
|---|---|
| Gewicht | 1100 g |
| Buitenmateriaal | Food grade HDPE harde schaal plastic, BPA vrij |
| Binnenliquild | Verkoelende gel, niet giftig |
| Kleuren | Wit |
| Grootte | 19*12.5*1cm |
|---|---|
| Gewicht | 200 g |
| Buitenmateriaal | milieu HDPE-materialen |
| Binnenliquild | Koeling SAP vloeistof |
| Kleuren | Blauw wit, |
| Maat | 32*32*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 1400G |
| Buitenmateriaal | HDPE plastiek |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| Grootte | 30*30*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 1300g |
| Buitenmateriaal | HDPE plastiek |
| binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| Grootte | 32*32*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 1400g |
| Buitenmateriaal | HDPE Plastiek |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |