| Grootte | 30*20*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 1000 g |
| Buitenmateriaal | HDPE |
| Binnenliquild | Gel |
| Kleuren | Blauw |
| Grootte | 19*19*1cm |
|---|---|
| Capaciteit | 290ml |
| buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang harde shell |
| Binnenliqulid | Koelgel (SAP) |
| Type | Thermisch |
| Grootte | 30*20*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 1000 g |
| Buitenmateriaal | Food grade HDPE harde schaal plastic, BPA vrij |
| Binnenliquild | Verkoelende gel, niet giftig |
| Kleuren | Wit |
| Grootte | Kan worden aangepast |
|---|---|
| Gewicht | Douane |
| Buitenmateriaal | HDPE plastiek |
| binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| Grootte | 25 x 20 x 1 cm |
|---|---|
| Capaciteit | 450ml |
| Buitenmateriaal | HDPE harde schaal van voedingskwaliteit |
| Binnen vloeibaar | Verkoelende gel (SAP) |
| Type | Thermische |
| Grootte | 15*10*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 200g |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | Kan zijn customizd |
| Grootte | 30*20*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 1000 g |
| Buitenmateriaal | HDPE |
| Binnenliquild | GEL |
| Kleuren | blauw |
| Grootte | 18*14*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 450g |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Inwendige materialen | koelgel |
| Kleur | doorzichtig wit met blauwe vloeistof; kan worden aangepast |
| Grootte | 15*10*2 cm |
|---|---|
| Gewicht | 200g |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | Kan zijn customizd |
| Grootte | 16*9.4*3.5cm |
|---|---|
| Gewicht | 400G |
| buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| binnenmateriaal | PCM |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; douane |