| Grootte | 30*20*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 1000g |
| Buitenmateriaal | HDPE Plastiek |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| Grootte | 17.3*9,6*3,8 m |
|---|---|
| Gewicht | 450 g |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Binnenliquild | niet-giftige koelvloeistof |
| Kleuren | kan worden aangepast |
| Grootte | 31*28.5*3 cm |
|---|---|
| Gewicht | 2000g |
| Buitenmateriaal | HDPE plastiek |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| Grootte | 31*28.5*3 cm |
|---|---|
| Gewicht | 2000g |
| buitenmateriaal | HDPE plastiek |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| Grootte | 25*15*3.5 cm |
|---|---|
| Gewicht | 1000 g |
| Buitenmateriaal | HDPE |
| Binnenliquild | GEL |
| Kleuren | blauw |
| Maat | 19*19*1cm |
|---|---|
| Capaciteit | 290ml |
| buitenste materiaal | HDPE harde schaal van voedingskwaliteit |
| Binnen vloeibaar | Verkoelende gel (SAP) |
| Type | Thermisch |
| Grootte | 18,5 x 17,5 x 1,2 cm |
|---|---|
| Gewicht | 260g |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | blauw, kan worden aangepast |
| Grootte | 15*10*2 cm |
|---|---|
| Gewicht | 200g |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | Kan zijn customizd |
| Grootte | 18*14*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 450g |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| Maat | 16,8 x 8,8 x 1,8 cm |
|---|---|
| Gewicht | 200g |
| buitenste materiaal | HDPE van voedingskwaliteit |
| innerlijke materiaal | verkoelende gel |
| Kleur | Kan worden aangepast |