| Grootte | 15*10*2 cm |
|---|---|
| Gewicht | 200g |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | Kan zijn customizd |
| Grootte | 16*9.4*3.5cm |
|---|---|
| Gewicht | 400G |
| buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| binnenmateriaal | PCM |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; douane |
| Grootte | 10*5*1cm |
|---|---|
| Gewicht | 50G |
| buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | Kan zijn customizd |
| Maat | 18,5 x 17,5 x 1,2 cm |
|---|---|
| Gewicht | 260g |
| Buitenmateriaal | HDPE van voedingskwaliteit |
| Binnenmateriaal | verkoelende gel |
| Kleur | blauw, kan worden aangepast |
| Grootte | 30*20*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 1000 g |
| Buitenmateriaal | HDPE |
| Binnenliquild | Gel |
| Kleuren | Blauw |
| Grootte | 28*12*3cm |
|---|---|
| Gewicht | 800g |
| Buitenmateriaal | HDPE Plastiek |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| Grootte | 23.5*19.5*3cm |
|---|---|
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Binnen vloeibaar | SAP CMC PCM |
| Type | Thermische |
| Verpakkingstype | Verpakking |
| Productnaam | De draagbare brijbaby isoleerde koelere de opslagzak van de zakmoedermelk voor 4 flessen |
|---|---|
| Externe dimensie | 15*15*14cm |
| Interne afmeting | 14*14*12cm |
| Gewicht | 400g |
| Binnen | 380ml ijsbaksteen |
| Productnaam | Draagbare Drank die de Geïsoleerde Koelere Opslag van de ZakMoedermelk 6 koelen Flessen |
|---|---|
| Externe dimensie | 22*15*15cmcm |
| Interne Afmeting | 14*14*12cm |
| Gewicht | 100G |
| Binnen | 600ml ijsbaksteen |
| Grootte | 62*42*3.4 cm |
|---|---|
| Gewicht | 7500g |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Binnenliquild | koelgel |
| Kleuren | Wit Blauw |