| Grootte | 31*28.5*3 cm |
|---|---|
| Gewicht | 2000g |
| Buitenmateriaal | HDPE |
| Binnenliquild | Gel |
| Kleuren | Blauw |
| Grootte | 34*23*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 1300g |
| Buitenmateriaal | HDPE plastiek |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| Grootte | 22.5*18.5*3.5cm |
|---|---|
| Gewicht | 1000g |
| buitenmateriaal | HDPE plastiek |
| binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| Grootte | 23*19*4cm |
|---|---|
| Gewicht | 1200g |
| buitenmateriaal | HDPE plastiek |
| binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| Grootte | 52.5**32.8*3.5cm |
|---|---|
| Gewicht | 3500g |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Binnenliquild | SAP CMC PCM |
| Kleuren | Blauw Wit |
| Grootte | 18*14*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 450g |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| Grootte | 19.5*13*4cm |
|---|---|
| Gewicht | 430g |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| binnenmateriaal | PCM |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| Grootte | 17,8 x 12,2 x 1,2 cm |
|---|---|
| Gewicht | 200G |
| buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | Kan zijn customizd |
| Grootte | 16,8 x 8,8 x 1,8 cm |
|---|---|
| Gewicht | 200G |
| buitenste materiaal | HDPE van voedingskwaliteit |
| Binnenmateriaal | verkoelende gel |
| Kleur | Kan worden aangepast |
| Grootte | 30*20*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 1000g |
| Buitenmateriaal | HDPE Plastiek |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |