| Grootte | 15*10*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 200g |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | Kan zijn customizd |
| Grootte | 23*19*4cm |
|---|---|
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Binnen vloeibaar | SAP CMC PCM |
| Type | Thermische |
| Verpakkingstype | Verpakking |
| Productnaam | De harders koelen het koelere substituut van het lunchpakijs voor thermische zak met het koelen van |
|---|---|
| Grootte | 15*9*2cm, 220ml |
| Capaciteit | 220ml |
| Buitenmateriaal | Vrij hdpe van BPA plastiek |
| binnenmateriaal | SAP die gel koelen |
| Grootte | 17.2*11.5*1cm |
|---|---|
| Gewicht | 100G |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | Kan zijn customizd |
| Grootte | 31*28.5*3 cm |
|---|---|
| Gewicht | 2000g |
| Buitenmateriaal | HDPE |
| Binnenliquild | Gel |
| Kleuren | Blauw |
| Grootte | 23*19*4cm |
|---|---|
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Binnen vloeibaar | SAP CMC PCM |
| Type | Thermisch |
| verpakkingsvorm | Verpakking |
| Grootte | 32.5*22.5*3cm |
|---|---|
| Gewicht | 1000 g |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Binnenliquild | SAP CMC PCM |
| Kleuren | Blauw |
| formaat | 16.5*10.2*3cm; 19.5*12*3cm19.5*17.2*3cm; 23.5*19.5*3cm |
|---|---|
| Gewicht | 350g; 450g; 750g; 1000g |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Innerlijke materiaal | Koelgel |
| kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| Size | 64.8*20*4.2cm |
|---|---|
| Gewicht | 4200g |
| Outer material | Food grade HDPE |
| Inside liquild | Cooling gel |
| Kleuren | Wit, Blauw. |
| Grootte | 15*10*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 200g |
| buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | Kan zijn customizd |