| Maat | 29*25*3cm |
|---|---|
| Gewicht | 1800g |
| Buitenmateriaal | HDPE plastiek |
| Binnenmateriaal | verkoelende gel |
| kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| Gewicht | 100 g |
|---|---|
| Buitenmateriaal | Polyethyleen met een hoge dichtheid |
| Binnenliquild | SAP CMC PCM koelmiddel |
| Kleuren | rood, blauw, geel, kan aangepast worden |
| Certificaten | FDA SGS MSDS CPSIA CE |
| Productnaam | De geschikte & Verse Koele Koelere Slanke de Dooskoeler van de Gellunch pakken/OEM van het Ijsblok i |
|---|---|
| Grootte | 25*20*1cm of aangepast |
| OEM | JA |
| HS Code | 3824999999 |
| Buitenmateriaal | HDPE |
| Grootte | 25*20*3cm |
|---|---|
| Gewicht | 1000 g |
| Buitenmateriaal | Plastic HDPE |
| Binnenliquild | Koelvloeistof |
| Kleuren | wit, blauw, kan worden aangepast |
| Productnaam | HDPE van de douanevorm 400ml het harde plastic eutectische koel verpakte koelere blok van het diepvr |
|---|---|
| Grootte | 17*9*3 cm of aangepast |
| Capaciteit | 400ml |
| Buitenmateriaal | HDPE plastiek |
| binnenmateriaal | SAP/CMC |
| Productnaam | Pas van het de diepvriezer koelere ijs van het ijssubstituut het pakijsbaksteen voor koele zak aan |
|---|---|
| grootte | 15*10*2cm |
| Capaciteit | 200ML |
| OEM | JA |
| Buitenmateriaal | HDPE |
| Productnaam | De harders koelen het koelere substituut van het lunchpakijs voor thermische zak met het koelen van |
|---|---|
| Grootte | 15*9*2cm, 220ml |
| Capaciteit | 220ml |
| Buitenmateriaal | Vrij hdpe van BPA plastiek |
| binnenmateriaal | SAP die gel koelen |
| Productnaam | Van de Pakkenbpa van de Eco Vriendschappelijke Langdurige Diepvriezer van het Ijspakken Vrije Koude |
|---|---|
| Grootte | 15*10*2cm of aangepast |
| Capaciteit | 200ml |
| OEM | Ja |
| Buitenmateriaal | HDPE |
| Productnaam | Het niet Bijtende Blok van het de Koelerijs van Picknick Opnieuw te gebruiken Eutectische Koude Plat |
|---|---|
| Afmeting | 14.3*7.7*3.8cm, 17.3*9.6*3.8cm, 21*11.6*3.8cm of aangepast |
| OEM | Ja |
| Milieuvriendelijk | Ja |
| Buitenmateriaal | HDPE |
| Grootte | 21*10*5.2 cm |
|---|---|
| Capaciteit | 600 ml |
| Buitenmateriaal | HDPE van voedingskwaliteit - hard plastic |
| Binnen vloeibaar | Koelpoeder - Superabsorberend polymeer |
| Type | Houd blikken melkflessen koud |