| Naam van het product | Aanpassen 200ml mini koeler koeler slanke lunch gel ijs voor diepvries in koel zak |
|---|---|
| Grootte | 16,5 x 8,8 x 1,5 cm |
| Capaciteit | 200 ml |
| Buitenmateriaal | HDPE-kunststof van voedingskwaliteit |
| Inwendige materialen | SAP |
| Grootte | 21*10*5.2 cm |
|---|---|
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Inwendige materialen | Poeder |
| Kleur | doorzichtig wit met blauwe vloeistof; kan worden aangepast |
| Verpakkingstype | kan worden aangepast |
| grootte | 21.3*14.5*4.3cm |
|---|---|
| Gewicht | 500g |
| Buitenmateriaal | HDPE plastiek |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| kleur | Blauw; kan zijn customizd |
| Grootte | 21.3*14.5*4.3cm |
|---|---|
| Gewicht | 500g |
| Buitenmateriaal | HDPE plastiek |
| binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | Blauw; kan zijn customizd |
| Grootte | 21 maal 10 maal 3,5 cm 20 maal 12 maal 3.5 |
|---|---|
| Gewicht | 450G 600G |
| Buitenmateriaal | HDPE zonder BPA voor levensmiddelen |
| Binnenliquild | Superabsorberend polymeer SAP |
| Kleuren | Het kan worden aangepast |
| Grootte | 12.2*12.2*1.2cm 17.8*12.2*1.2cm 13.3*12.7*1.3cm |
|---|---|
| Capaciteit | 130 ml 200 ml 160 ml |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Binnen vloeibaar | koelgel |
| Type | Thermische |
| Grootte | 10 × 10 × 2 cm |
|---|---|
| Gewicht | 160g |
| Buitenmateriaal | milieu HDPE-materialen |
| Binnenliquild | SAP CMC |
| Kleuren | Rood |
| Productnaam | HDPE de plastic 400ml van de voedselrang fles van het ijspak voor drank het koelen |
|---|---|
| Grootte | 16.5*8.8*3.5cm |
| Capaciteit | 400ml |
| Kleur | kan worden aangepast |
| Buitenmateriaal | HDPE plastiek |
| Productnaam | HDPE de plastic 400ml van de voedselrang fles van het ijspak voor drank het koelen |
|---|---|
| Grootte | 16.5*8.8*3.5cm |
| Capaciteit | 400ml |
| kleur | kan worden aangepast |
| buitenmateriaal | HDPE plastiek |
| formaat | 13.5*13.5*2 cm |
|---|---|
| Gewicht | 200g / PCs |
| Buitenmateriaal | milieuhdpe materialen |
| Binnenliquild | SAP CMC |
| Kleuren | BLAUWE ROOD EN ANDEREN |