| Productnaam | het harde plastic shell pak van het gelijs voor ventilators |
|---|---|
| Grootte | 16.5*8.8*3.5cm |
| Gewicht | 400g |
| Kleur | Kan worden aangepast |
| buitenste materiaal | HDPE-kunststof |
| Maat | 52,5 x 32,8 x 3,5 cm |
|---|---|
| Gewicht | 3500g |
| buitenste materiaal | HDPE-kunststof |
| innerlijke materiaal | verkoelende gel |
| Kleur | Blauw; kan worden aangepast |
| Grootte | 52.5*32.8*3.5cm |
|---|---|
| Gewicht | 3500g |
| buitenmateriaal | HDPE plastiek |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | Blauw; kan zijn customizd |
| Grootte | 52.5*32.8*3.5cm |
|---|---|
| Gewicht | 3500g |
| Buitenmateriaal | HDPE plastiek |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | Blauw; kan zijn customizd |
| Productnaam | Food grade injectie water plastic ijs gel blok vriezer ijsbaksteen voor het koelen van bier |
|---|---|
| Grootte | 21*10*5.2 cm |
| Capaciteit | 600ml |
| buitenste materiaal | HDPE |
| Binnenmateriaal | Verkoelend poeder |
| Grootte | 10 x 5,8 x 2 cm |
|---|---|
| Gewicht | 100 g |
| Buitenmateriaal | milieu HDPE-materialen |
| Binnenliquild | SAP CMC |
| Kleuren | blauw, rood, roze, paars, op maat |
| Grootte | 8*7.5*2 cm |
|---|---|
| Gewicht | 85 g |
| Buitenmateriaal | milieu HDPE-materialen |
| Binnenliquild | SAP CMC |
| Kleuren | Blauw rood, |
| Grootte | 10.8*5.8*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 100g |
| Buitenmateriaal | milieuhdpe materialen |
| Binnen vloeistof | SAP CMC |
| Kleuren | Rood |
| Grootte | 12*7.8*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 150 g |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Binnenliquild | koelgel |
| Kleuren | rood/blauw/geel/roze/paars |
| Grootte | 21*11,6*3,8 m |
|---|---|
| Gewicht | 650 g |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Binnenliquild | niet-giftige koelvloeistof |
| Kleuren | kan worden aangepast |