| Productnaam | 200ML opnieuw te gebruiken van het Ijspakken van Bpa van Diepvriezerpakken Vrije Koude het Voedselra |
|---|---|
| Grootte | 17.8*12.2*1.4cm of aangepast |
| Capaciteit | 200ML |
| Oem | ja |
| buitenmateriaal | HDPE |
| productnaam | 200 ml capaciteit herbruikbare diepvriespakketten Bpa-vrij Food Grade SGS-certificaten |
|---|---|
| Maat | 17,8 x 12,2 x 1,4 cm |
| Capaciteit | 200ml |
| OEM | ja |
| buitenste materiaal | HDPE |
| Productnaam | 16.5*7.4*2cm het Onmiddellijke Koele van het de Pakkenijs van het Zakijs van het het Gelpak Opnieuw |
|---|---|
| grootte | 16.5*7.4*2cm of aangepast |
| Capaciteit | 200ML |
| Buitenmateriaal | PE Plastiek |
| Binnenmateriaal | SAP |
| Naam van het product | Milieuvriendelijk, niet-toxisch, stijf plastic, diepvriesbaar, blauw ijsblokjes, 200 ml koelzak, ijs |
|---|---|
| Grootte | 15*10*2cm of aangepast |
| Capaciteit | 200 ml |
| OEM-producten | - Ja, dat klopt. |
| Buitenmateriaal | HDPE |
| Productnaam | Mini Slim Foot Pad Shape-van het het Ijspak van de Gelpeuter het Ijsblokken van Refreezable |
|---|---|
| Grootte | 14*7.5*1cm |
| Capaciteit | 90ml |
| HS Code | 3824999999 |
| Materiaal | HDPE+SAP |
| Naam van het product | Voedselvriendelijke stijve kunststof herbruikbare ijsblokken, koelzak ijspakketten voor lunchdoos |
|---|---|
| Grootte | 15*10*2 cm |
| Capaciteit | 200 ml |
| OEM-producten | - Ja, dat klopt. |
| Buitenmateriaal | HDPE |
| Grootte | 21*10*5.2 cm |
|---|---|
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Inwendige materialen | Poeder |
| Kleur | doorzichtig wit met blauwe vloeistof; kan worden aangepast |
| verpakkingsvorm | Kan aangepast worden |
| Grootte | 21*10*5.2 cm |
|---|---|
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Inwendige materialen | Poeder |
| Kleur | doorzichtig wit met blauwe vloeistof; kan worden aangepast |
| verpakkingsvorm | Kan aangepast worden |
| Grootte | 24.5*19*2cm |
|---|---|
| Buitenmateriaal | HDPE van voedingskwaliteit - harde schaal - BPA-vrij |
| Binnen vloeibaar | koelgel |
| Type | Thermische |
| Verpakkingstype | Verpakking |
| Grootte | 32 x 11 x 2 cm |
|---|---|
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Binnen vloeibaar | koelgel |
| Type | Thermische |
| Verpakkingstype | Verpakking |