| Grootte | 229*168*64 mm |
|---|---|
| Capaciteit | 1200Ml |
| Buitenmateriaal | HDPE van voedingskwaliteit - hard plastic |
| Binnen vloeibaar | Koelpoeder - Superabsorberend polymeer |
| Type | Houd blikken melkflessen koud |
| Grootte | 229*168*64 mm |
|---|---|
| Buitenmateriaal | HDPE van voedingskwaliteit - hard plastic |
| Binnen vloeibaar | SAP - MSDS goedgekeurd |
| Type | Thermische |
| Verpakkingstype | Verpakking |
| Productnaam | Koeler Herbruikbaar PCM-ijspak Langdurige diepvriespakketten |
|---|---|
| Grootte | 18*18cm |
| Capaciteit | 450ml |
| Buitenmateriaal | Aluminiumfolie |
| Binnenmateriaal | PCM |
| Grootte | 14,5 x 11,5 x 4,8 cm |
|---|---|
| Capaciteit | 480ml |
| Buitenmateriaal | HDPE van voedingskwaliteit - hard plastic |
| Binnen vloeibaar | Koelpoeder - Superabsorberend polymeer |
| Type | Thermische |
| Productnaam | Pakt het douane300ml Draagbare Leuke Ijs Diepvriezerpakken voor Lunchdozen en Koelere Zakken in |
|---|---|
| Grootte | 16*2.7cm, 300ml |
| Milieuvriendelijk | Ja |
| HS Code | 3824999999 |
| buitenste materiaal | HDPE |
| Grootte | 23 x 17 x 9 cm |
|---|---|
| Buitenmateriaal | HDPE van voedingskwaliteit - hard plastic |
| Binnen vloeibaar | SAP - MSDS goedgekeurd |
| Type | Thermische |
| Verpakkingstype | Verpakking |
| Grootte | 10,8 x 5,8 x 2 cm |
|---|---|
| Gewicht | 130 g / stuk |
| Buitenmateriaal | milieu HDPE-materialen |
| Binnenliquild | SAP CMC |
| Kleuren | BLAUW ROOD EN ANDEREN |
| Grootte | 20 x 12 x 3,5 cm |
|---|---|
| Gewicht | 600 ml |
| Buitenmateriaal | polyethyleen met een hoge dichtheid, goedgekeurd door de SGS |
| Binnen vloeibaar | Koelgel, MSDS |
| Vriespunt | 0 graden |
| Grootte | 14,5 x 11,5 x 4,8 cm |
|---|---|
| Gewicht | 480ml |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Binnen vloeibaar | koelgel |
| Type | Thermische |
| buitengrootte | 15*15*14cm |
|---|---|
| binnengrootte | 14*14*12cm |
| Accessoires | Het koelere pak van de golfvorm |
| Grootte voor ijspak | 14.5*11.5*4.8cm |
| Type | Houd de blikkenkoude van de melkfles |