| Productnaam | Van het de Diepvriezergel van BPA Vrije Opnieuw te gebruiken Koele Koelere het Ijspakken voor Lunchz |
|---|---|
| Grootte | 16*16*1.4cm |
| Capaciteit | 350ml |
| buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang hard plastiek |
| Binnenmateriaal | SAP of CMC |
| Grootte | 20*12*3.5cm |
|---|---|
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| Verpakkingstype | Kan worden aangepast |
| Productnaam | Cool Coolers Slanke herbruikbare gelijsverpakkingen voor lunchboxen, lunchtassen |
|---|---|
| Grootte | 13.3*12.7*1.3cm of aangepast |
| Capaciteit | 160ml |
| buitenmateriaal | HDPE plastiek |
| binnenmateriaal | SAP/CMC |
| Grootte | 8*7.5*2 cm |
|---|---|
| Gewicht | 70g |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | Kan zijn customizd |
| Grootte | 7*7*1.5cm |
|---|---|
| Gewicht | 45G |
| buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | Kan zijn customizd |
| Grootte | Keur Douane goed |
|---|---|
| Gewicht | 50-100g |
| buitenmateriaal | milieuhdpe materialen |
| Binnen vloeistof | SAP CMC |
| Kleuren | Rood |
| Grootte | 16x16x1.4cm |
|---|---|
| Gewicht | 350g |
| buiten materiaal | HDPE van voedingskwaliteit |
| Binnenmateriaal | gel koelvloeistof |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; op maat |
| formaat | 15*10*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 200g |
| Buiten Materiaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnen Materiaal | gel koelvloeistof |
| kleur | Op maat |
| formaat | 10*2CM |
|---|---|
| Gewicht | 100G |
| Buitenmateriaal | milieuhdpe materialen |
| Binnenliquild | SAP CMC |
| Kleuren | rood |
| Productnaam | Pas Voedsel aan goedkeuren HDPE plastic waterkoeler voor drank het koelen |
|---|---|
| Grootte | 18.5*11.7*3.3cm |
| Capaciteit | 600ml |
| Kleur | Kan worden aangepast |
| Buitenmateriaal | HDPE plastiek |