| Grootte | 20.3*20.3*2.5cm |
|---|---|
| Gewicht | 750G |
| Buitenmateriaal | HDPE hard plastic van voedingskwaliteit |
| Binnenliquild | Koelkoelmiddel |
| Kleuren | blauw, kan worden aangepast |
| Grootte | 10*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 100G |
| Buitenmateriaal | milieuhdpe materialen |
| Binnen vloeistof | SAP CMC |
| Kleuren | Rood |
| Grootte | 20 x 12 x 2 cm |
|---|---|
| Gewicht | 350 g |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Binnenliquild | SAP CMC PCM |
| Kleuren | wit blauw |
| Grootte | 22*14*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 500g |
| Buitenmateriaal | HDPE hard plastic van voedingskwaliteit |
| Binnenliquild | Koelkoelmiddel |
| Kleuren | blauw, kan worden aangepast |
| Gewicht | 70 g |
|---|---|
| Buitenmateriaal | Polyethyleen met een hoge dichtheid |
| Binnenliquild | SAP CMC PCM |
| Kleuren | rood, blauw, geel, kan aangepast worden |
| Certificaten | FDA SGS MSDS CPSIA CE |
| Grootte | 20 x 12 x 2 cm |
|---|---|
| Gewicht | 350g |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| Maat | 22,5 x 13,5 |
|---|---|
| Gewicht | 450g |
| Buitenmateriaal | nylon PE van voedingskwaliteit |
| Binnenmateriaal | PCM |
| Kleur | Lichtblauw, blauw, donkerblauw; kan worden aangepast |
| Grootte | 16*9.4*3.5cm |
|---|---|
| Gewicht | 400G |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnenmateriaal | PCM |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; douane |
| Grootte | 15*10*2 cm |
|---|---|
| Gewicht | 200 g / stuk |
| Buitenmateriaal | milieu HDPE-materialen |
| Binnenliquild | SAP CMC |
| Kleuren | BLAUW ROOD EN ANDEREN |
| Grootte | 18*18*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 450 g |
| Buitenmateriaal | HDPE hard plastic van voedingskwaliteit |
| Binnenliquild | Koelkoelmiddel |
| Kleuren | blauw, kan worden aangepast |