| Naam van het product | Herbruikbare Eutectische Koude Platen Grote Vriezerblokken Voor Bevroren Ijs |
|---|---|
| Grootte | 20*18*3 cm of aangepast |
| Capaciteit | 800ml |
| Buitenmateriaal | PE plastiek |
| Binnenmateriaal | SAP |
| Grootte | 23.5*19.5*3cm |
|---|---|
| Gewicht | 1000g |
| buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| Grootte | 19 x 12,5 x 1 cm stuks |
|---|---|
| Gewicht | 200 g / stuk |
| Buitenmateriaal | HDPE hard plastic van voedingskwaliteit |
| Binnenliquild | Koelkoelmiddel |
| Kleuren | blauw, kan worden aangepast |
| Grootte | 21.3*14.5*4.3cm |
|---|---|
| Gewicht | 500g |
| Buitenmateriaal | HDPE plastiek |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | Blauw; kan zijn customizd |
| Grootte | 34.5*15.5*2.8cm |
|---|---|
| gewicht | 1100g |
| Buitenmateriaal | HDPE plastiek |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | Blauw; kan zijn customizd |
| Grootte | 40*26*4 cm |
|---|---|
| Gewicht | 3500g |
| Buitenmateriaal | Plastic HDPE |
| Binnenliquild | Koelmiddel |
| Kleuren | blauw, kan worden aangepast |
| grootte | 38.5x20x2cm |
|---|---|
| Gewicht | 1200g |
| buitenmateriaal | milieuhdpe materialen |
| Binnenliquild | SAP CMC |
| Kleuren | Douane |
| Grootte | 31*28.5*3 cm |
|---|---|
| Gewicht | 2000g |
| buitenste materiaal | HDPE-kunststof |
| Binnenmateriaal | verkoelende gel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan worden aangepast |
| Grootte | 38.5x20x2cm |
|---|---|
| Gewicht | 1200G |
| buitenste materiaal | milieu HDPE-materialen |
| Binnen vloeistof | SAP CMC |
| Kleuren | Douane |
| Grootte | 35x22x3cm |
|---|---|
| Gewicht | 1800g |
| Buitenmateriaal | milieuhdpe materialen |
| Binnen vloeistof | SAP CMC |
| kleuren | Douane |