| Grootte | 38.5x20x2cm |
|---|---|
| Gewicht | 1200G |
| buitenste materiaal | milieu HDPE-materialen |
| Binnen vloeistof | SAP CMC |
| Kleuren | Douane |
| Grootte | 31*28.5*3 cm |
|---|---|
| Gewicht | 2000g |
| Buitenmateriaal | HDPE plastiek |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| Grootte | 31*28.5*3 cm |
|---|---|
| Gewicht | 2000g |
| buitenmateriaal | HDPE plastiek |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| Grootte | 31*28.5*3cm |
|---|---|
| Gewicht | 2000g |
| buitenmateriaal | HDPE plastiek |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| Maat | 22*14*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 500G |
| buitenste materiaal | HDPE van voedingskwaliteit |
| innerlijke materiaal | verkoelende gel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan worden aangepast |
| Grootte | 40*26*4 cm |
|---|---|
| Gewicht | 3500g |
| Buitenmateriaal | Plastic HDPE |
| Binnenliquild | Koelmiddel |
| Kleuren | blauw, kan worden aangepast |
| Grootte | 31*28.5*3 cm |
|---|---|
| Gewicht | 2000g |
| Buitenmateriaal | HDPE Plastiek |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| Productnaam | Het hete koude harde shell hdpe plastic dierlijke koelere pak van de vorm leuke diepvriezer voor lun |
|---|---|
| Grootte | 16*2.7cm, 300ml |
| Milieuvriendelijk | Ja |
| HS Code | 3824999999 |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Grootte | 52.5*32.8*3.5cm |
|---|---|
| Gewicht | 3500g |
| Buitenmateriaal | HDPE plastiek |
| binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | Blauw; kan zijn customizd |
| Materiaal | PE, HDPE+SAP/CMC |
|---|---|
| Hs-code | 3824999990 |
| OEM/Milieuvriendelijk | - Ja, dat klopt. |
| Verpakking Details | klantgericht karton, |
| Levertijd | Steekproef: binnen 2 dagen, bulkorder: 7-10 dagen, volgens de ordehoeveelheid |