| Grootte | 17.8*12.2*1.2cm |
|---|---|
| Gewicht | 200 g |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Inwendige materiaal | gel koelvloeistof |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; douane |
| Grootte | 7*7*1.5cm |
|---|---|
| Gewicht | 45G |
| buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | Kan zijn customizd |
| Grootte | 32*11*2cm |
|---|---|
| Capaciteit | 580ML |
| buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang harde shell |
| Binnenliqulid | +55 verwarmend materiaal |
| Type | Thermisch |
| Productnaam | Het verwarmen van van de Pakkenbpa van de Lunch Opnieuw te gebruiken Hitte Vrij Duurzaam Pe Heet Gel |
|---|---|
| Grootte | 30*20*2cm of aangepast |
| OEM | JA |
| Buitenmateriaal | HDPE |
| binnenmateriaal | 25 graad, 55 graad, 80 graad PCM |
| Grootte | 16,8 x 8,8 x 1,8 cm |
|---|---|
| Gewicht | 200G |
| buitenste materiaal | HDPE van voedingskwaliteit |
| Binnenmateriaal | verkoelende gel |
| Kleur | Kan worden aangepast |
| Grootte | 19*12.5*1cm |
|---|---|
| Capaciteit | 210ml |
| buitenste materiaal | HDPE harde schaal van voedingskwaliteit |
| Binnen vloeibaar | Verkoelende gel (SAP) |
| Type | Thermisch |
| Grootte | 18,5 x 17,5 x 1,2 cm |
|---|---|
| Gewicht | 260 g |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Inwendige materialen | koelgel |
| Kleur | blauw, kan worden aangepast |
| Grootte | 19*7*1cm |
|---|---|
| Gewicht | 100G |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | kan zijn customizd |
| Grootte | 15.8*9.5*3.5 cm |
|---|---|
| Capaciteit | 400ml |
| buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang harde shell |
| Binnenliqulid | Koelgel (SAP) |
| Type | Thermisch |
| Productnaam | 200ml niet-toxische Duurzame Plastic Opnieuw te gebruiken Hittepakken voor Thermische Lunchdoos |
|---|---|
| Grootte | 17.8*12.2*1.2cm of aangepast |
| OEM | Ja |
| Milieuvriendelijk | Ja |
| Materiaal | HDPE+heating gel |