| Grootte | 19 x 12 x 2 cm |
|---|---|
| Buitenmateriaal | HDPE van voedingskwaliteit - harde schaal - BPA-vrij |
| Binnen vloeibaar | Niet-giftige verkoelende gel |
| Type | Houd voedsel koud en vers |
| Verpakkingstype | Verpakking |
| Grootte | 10*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 100G |
| Buitenmateriaal | milieuhdpe materialen |
| Binnen vloeistof | SAP CMC |
| Kleuren | ROOD |
| Naam van het product | De niet-toxische HDPE plastic 600ml fles van het ijspak voor drank het koelen |
|---|---|
| formaat | 18.5*11.7*3.3cm |
| Capaciteit | 600 ML |
| kleur | Kan worden aangepast |
| Buitenmateriaal | hdpe plastiek |
| Grootte | 17.8*12.2*1.2cm |
|---|---|
| Gewicht | 260g |
| Buitenmateriaal | voedselrang pp |
| Kleur | kan zijn customizd |
| Verpakkingstype | Kan worden aangepast |
| Grootte | 17.8*12.2*1.2cm |
|---|---|
| Capaciteit | 200 ml |
| Buitenmateriaal | HDPE harde schaal van voedingskwaliteit |
| Binnen vloeibaar | Verkoelende gel (SAP) |
| Type | Thermische |
| Grootte | 32*32*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 1400g |
| buitenmateriaal | HDPE plastiek |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| Grootte | 8*7.5*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 70g |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | Kan zijn customizd |
| Grootte | 8*7.5*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 70g |
| buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | kan zijn customizd |
| Naam van het product | Vierkante herbruikbare ijszakken voor koelkasten, niet-toxische koeltassen ijspakken voor lunchdozen |
|---|---|
| Grootte | 125 x 125 x 12 mm |
| Capaciteit | 150ML |
| OEM-producten | - Ja, dat klopt. |
| Buitenmateriaal | HDPE |
| Productnaam | FDA-goedgekeurde herbruikbare, stijve, slanke gel-koeler-ijspakketten van voedingskwaliteit voor lun |
|---|---|
| Maat | 14.5*9.8*2cm of aangepast |
| capaciteit | 230ml |
| Buitenmateriaal | HDPE plastiek |
| Binnenmateriaal | SAP/CMC/PCM |