| Naam van het product | Super absorberend polymeer herbruikbaar koelzak ijspakjes vers voedselpakket voor lunchzak |
|---|---|
| Grootte | 16,5 x 8,8 x 1,5 cm |
| Capaciteit | 200 ml |
| Buitenmateriaal | BPA-vrij herbruikbaar hdpe-plastic |
| Inwendige materialen | SAP of CMC |
| Productnaam | Voedselgebruik HDPE hard plastic scool koeler gelpakket ijspakket voor lunchzak |
|---|---|
| Grootte | 15*10*2cm, 17*11*1cm, 16*11*2cm,24.5*14.5*1.5cm |
| Capaciteit | 200 ml, 165 ml, 300 ml, 390 ml. |
| Buitenmateriaal | hard HDPE plastiek |
| Inwendige materialen | SAP/CMC/PCM |
| Productnaam | Van de de jonge geitjes mini koel zak van de golfvorm draagbaar opnieuw te gebruiken het ijs koeler |
|---|---|
| Grootte | 16.5*10*2cm of aangepast |
| Capaciteit | 200ml |
| Buitenmateriaal | HDPE Plastiek |
| Binnenmateriaal | SAP/CMC |
| Productnaam | Aanpassen Vriesblokken Koelzak IJspakketten Voor Lunch Thermische zak |
|---|---|
| Grootte | 16.5*8,8*1,5 cm of op maat |
| Capaciteit | 200 g |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Inwendige materialen | SAP |
| Productnaam | Opnieuw te gebruiken het Verwarmen 55C Materieel de Hittepak van de Faseverandering voor Lunch met T |
|---|---|
| Maat | 13*2.8cm |
| OEM | JA |
| Milieuvriendelijk | JA |
| Materiaal | HDPE+heating gel |
| formaat | 22*11*1.8cm |
|---|---|
| Gewicht | 300g |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnenliquild | Koelgel |
| Kleuren | blauwe |
| Productnaam | Niet-toxisch voedselveilig PCM koelgelpakket - Aanvaard custom |
|---|---|
| Grootte | 16.5*8.8*3.5cm |
| Gewicht | 400 g |
| Kleur | Kan aangepast worden |
| Buitenmateriaal | HDPE-plastic |
| Naam van het product | Aanpassen 200ml mini koeler koeler slanke lunch gel ijs voor diepvries in koel zak |
|---|---|
| Grootte | 16,5 x 8,8 x 1,5 cm |
| Capaciteit | 200 ml |
| Buitenmateriaal | HDPE-kunststof van voedingskwaliteit |
| Inwendige materialen | SAP |
| Grootte | 25 x 20 x 1 cm |
|---|---|
| Capaciteit | 450ml |
| Buitenmateriaal | HDPE harde schaal van voedingskwaliteit |
| Binnen vloeibaar | Verkoelende gel (SAP) |
| Type | Thermische |
| Maat | 17,8 x 12,2 x 1,2 cm |
|---|---|
| Gewicht | 200g |
| buiten materiaal | HDPE van voedingskwaliteit |
| binnenkant materiaal | gel koelvloeistof |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; op maat |