| Grootte | 19*19*1cm |
|---|---|
| Gewicht | 290g |
| buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | het blauw, kan zijn customizd |
| Maat | 16.8*8.8*1.8cm |
|---|---|
| Gewicht | 200g |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnenmateriaal | verkoelende gel |
| kleur | Kan worden aangepast |
| Productnaam | Het koele van het de Pakken Geschikte & Verse Slanke Opnieuw te gebruiken Koelvoedsel van het Zakijs |
|---|---|
| Grootte | 13.3*12.7*1.3cm |
| OEM | Ja |
| HS Code | 3824999999 |
| Buitenmateriaal | HDPE |
| productnaam | FDA goedgekeurde 230 ml koeltas ijspakken plastic ijsbaksteen voor lunchtas |
|---|---|
| Maat | 14.5*9.8*2cm of aangepast |
| Capaciteit | 230ml |
| Buitenmateriaal | PE Plastiek |
| Binnenmateriaal | SAP/CMC |
| Grootte | 20 x 12 x 2 cm |
|---|---|
| Gewicht | 350g |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| Productnaam | Niet Giftige Vriendschappelijke Geïsoleerde Uiterst dunne het Ijspakken van Eco met het Koelen van G |
|---|---|
| Grootte | 19*12.5*1cm |
| Capaciteit | 200ml |
| Materiaal | PE+SAP/CMC |
| Type | Geïsoleerd |
| Grootte | 10*5*1cm |
|---|---|
| Gewicht | 50G |
| buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | Kan zijn customizd |
| Grootte | 20 x 12 x 3,5 cm |
|---|---|
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| Verpakkingstype | Kan aangepast worden |
| Productnaam | Food Grade Harde HDPE Plastic Cooler Ice Packs voor een koele lunchtas |
|---|---|
| Maat | 16*16*1.4cm |
| Capaciteit | 350ML |
| Buitenmateriaal | Vrij hdpe van BPA plastiek |
| Binnenmateriaal | Sap |
| Grootte | 8*7.5*2 cm |
|---|---|
| Gewicht | 85 g |
| Buitenmateriaal | milieu HDPE-materialen |
| Binnenliquild | SAP CMC |
| Kleuren | Blauw rood, |