| Productnaam | 200ml niet-toxische Duurzame Plastic Opnieuw te gebruiken Hittepakken voor Thermische Lunchdoos |
|---|---|
| Grootte | 17.8*12.2*1.2cm of aangepast |
| OEM | Ja |
| Milieuvriendelijk | Ja |
| Materiaal | HDPE+heating gel |
| Naam van het product | 20*20*1.5cm vierkante opnieuw te gebruiken harde hdpe het ijspakken van de hitte plastic opslag voor |
|---|---|
| formaat | 20*20*1.5cm of aangepast |
| ODM | welkom |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Innerlijke materiaal | het materiaal van de faseverandering |
| Grootte | 8*7.5*2 cm |
|---|---|
| Gewicht | 85 g |
| Buitenmateriaal | milieu HDPE-materialen |
| Binnenliquild | SAP CMC |
| Kleuren | Blauw rood, |
| Grootte | 15*10*2 cm |
|---|---|
| Gewicht | 200g |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | Kan zijn customizd |
| Productnaam | Opnieuw te gebruiken het Verwarmen 55C Materieel de Hittepak van de Faseverandering voor Lunch met T |
|---|---|
| Maat | 13*2.8cm |
| OEM | JA |
| Milieuvriendelijk | JA |
| Materiaal | HDPE+heating gel |
| Grootte | 15*10*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 200g |
| buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | kan zijn customizd |
| Grootte | 26*26*2.5 cm |
|---|---|
| Gewicht | 1300g |
| Buitenmateriaal | HDPE hard plastic van voedingskwaliteit |
| Binnenliquild | Koelkoelmiddel |
| Kleuren | blauw, kan worden aangepast |
| Type | Geïsoleerd |
|---|---|
| Buitengrootte voor EVP-doos | 92.5*52.5*65cm |
| Intergrootte voor EVP-doos | 83*45*55cm |
| Capaciteit voor EVP-doos | 205 L |
| Buitenmateriaal | De waterdichte Doek van Oxford |
| Grootte | 34.8*22.4*3cm |
|---|---|
| Gewicht | 1800g |
| buitenmateriaal | HDPE plastiek |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| Grootte | 34,8 x 22,4 x 3 cm |
|---|---|
| Gewicht | 1800g |
| Buitenmateriaal | HDPE-plastic |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |