| Maat | 16x16x1.4cm |
|---|---|
| Gewicht | 350g |
| buiten materiaal | HDPE van voedingskwaliteit |
| binnenkant materiaal | gel koelvloeistof |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; op maat |
| Grootte | 64.8*20*4.2cm |
|---|---|
| Gewicht | 4200g |
| Buitenmateriaal | milieu HDPE-materialen |
| Binnenliquild | SAP CMC |
| Kleuren | Blauw, kan aangepast worden. |
| Grootte | 51.5*18*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 1300g |
| Buitenmateriaal | HDPE-plastic |
| Inwendige materialen | koelgel |
| Kleur | Blauw; kan worden aangepast |
| Grootte | 40*26*4 cm |
|---|---|
| Gewicht | 3500g |
| Buitenmateriaal | Plastic HDPE |
| Binnenliquild | Koelmiddel |
| Kleuren | blauw, kan worden aangepast |
| Grootte | 22,5 x 18,5 x 3,5 cm |
|---|---|
| Gewicht | 1000 g |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Binnenliquild | Koelgel / SAP / CMC / PCM |
| Kleuren | blauw, kan worden aangepast |
| Grootte | 38.5x20x2cm |
|---|---|
| Gewicht | 1200G |
| buitenste materiaal | milieu HDPE-materialen |
| Binnen vloeistof | SAP CMC |
| Kleuren | Douane |
| Grootte | 19*19*1cm |
|---|---|
| Gewicht | 290g |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Inwendige materialen | koelgel |
| Kleur | blauw, kan worden aangepast |
| Grootte | 36x21x1.8cm |
|---|---|
| Gewicht | 1100g |
| Buitenmateriaal | milieu HDPE-materialen |
| Binnenliquild | SAP CMC |
| Kleuren | Douane |
| Grootte | 21.5*14.5*2.5cm |
|---|---|
| Gewicht | 650g |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | Kan zijn customizd |
| Grootte | 10.8*5.8*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 100g |
| buitenmateriaal | milieuhdpe materialen |
| Binnenliquild | SAP CMC |
| Kleuren | rood |