| Grootte | 40*26*4 cm |
|---|---|
| Gewicht | 3500g |
| Buitenmateriaal | Plastic HDPE |
| Binnenliquild | Koelmiddel |
| Kleuren | blauw, kan worden aangepast |
| Grootte | 23*19*4cm |
|---|---|
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Binnen vloeibaar | SAP CMC PCM |
| Type | Thermische |
| Verpakkingstype | Verpakking |
| Grootte | 52 x 18 x 2 cm |
|---|---|
| Gewicht | 2500g |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Binnenliquild | SAP of CMC of PCM |
| Kleuren | Blauw, kan worden aangepast, de MOQ is 3000pcs |
| Grootte | 25x20x3cm |
|---|---|
| Gewicht | 1000g |
| Buitenmateriaal | milieuhdpe materialen |
| Binnen vloeistof | SAP CMC |
| Kleuren | douane |
| Grootte | 43,8 x 25 x 3 cm |
|---|---|
| Gewicht | 2600g |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Binnenliquild | Superabsorberend polymeer / faseveranderingsmateriaal |
| Kleuren | blauw |
| Grootte | 25*20*3cm |
|---|---|
| Gewicht | 1000 g |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Binnenliquild | koelgel |
| Kleuren | blauw |
| Grootte | 43,8 x 25 x 3 cm |
|---|---|
| Gewicht | 2600g |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Binnenliquild | Superabsorberend polymeer / faseveranderingsmateriaal |
| Kleuren | Blauw |
| Grootte | 30*20*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 1000 g |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Binnenliquild | Koeling SAP / CMC / PCM |
| Kleuren | kan worden aangepast |
| Grootte | 19*7*1cm |
|---|---|
| Capaciteit | 100 ml |
| Buitenmateriaal | HDPE harde schaal van voedingskwaliteit |
| Binnen vloeibaar | Verkoelende gel (SAP) |
| Type | Thermische |
| Grootte | 12*5.8*2 cm |
|---|---|
| Gewicht | 100G |
| buitenste materiaal | milieu HDPE-materialen |
| Binnen vloeistof | SAP CMC |
| Kleuren | Rood |