| Grootte | 21*10*5.2 cm |
|---|---|
| Capaciteit | 600 ml |
| Buitenmateriaal | HDPE van voedingskwaliteit - hard plastic |
| Binnen vloeibaar | Koelpoeder - Superabsorberend polymeer |
| Type | Houd blikken melkflessen koud |
| Grootte | 19*15*1.8 cm |
|---|---|
| Gewicht | 400 g |
| Buitenmateriaal | HDPE hard plastic van voedingskwaliteit |
| Binnenliquild | koelgel |
| Kleuren | blauw, kan worden aangepast |
| Grootte | 14,5 x 11,5 x 4,8 cm |
|---|---|
| Gewicht | 380 g |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Inwendige materiaal | gel koelvloeistof |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; douane |
| Naam van het product | Aanpassen 200ml mini koeler koeler slanke lunch gel ijs voor diepvries in koel zak |
|---|---|
| Grootte | 16,5 x 8,8 x 1,5 cm |
| Capaciteit | 200 ml |
| Buitenmateriaal | HDPE-kunststof van voedingskwaliteit |
| Inwendige materialen | SAP |
| Grootte | 14,5 x 11,5 x 4,8 cm |
|---|---|
| Gewicht | 480 g |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Inwendige materiaal | gel koelvloeistof |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; douane |
| Grootte | 15*9*2 cm |
|---|---|
| Gewicht | 220g |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | Kan zijn customizd |
| Grootte | 17.5*9*3.5cm / 19*8*2cm /16.5*7.4*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 500 ml / 350 ml / 200 ml |
| Buitenmateriaal | HDPE hard plastic van voedingskwaliteit |
| Binnenliquild | Verkoelende SAP-gel |
| Kleuren | blauw, kan worden aangepast |
| Grootte | 12.2*12.2*1.2cm |
|---|---|
| Gewicht | 130 g / stuk |
| Buitenmateriaal | milieu HDPE-materialen |
| Binnenliquild | koeling SAP |
| Kleuren | BLAUW ROOD EN ANDEREN |
| Naam van het product | De diabetes Draagbare van de de stoffeninsuline van Oxford koelere zakken met kunststof koelere baks |
|---|---|
| Externe dimensie | 19*8.5cm |
| binnenproduct | koelijsbaksteen |
| Totaal gewicht | 400 g |
| de grootte van de ijsbaksteen | 17.3*7*4cm |
| Naam van het product | Hard Plastic Picnic Leuke ijszakjes Mini ijszakjes Super Absorberend Polymer |
|---|---|
| Grootte | 5*5cm |
| Milieuvriendelijk | - Jawel. |
| OEM-producten | - Jawel. |
| Buitenmateriaal | hard HDPE plastiek |