| Grootte | 26*26*2.5 cm |
|---|---|
| Gewicht | 1300g |
| Buitenmateriaal | HDPE hard plastic van voedingskwaliteit |
| Binnenliquild | Koelkoelmiddel |
| Kleuren | blauw, kan worden aangepast |
| Grootte | 16.5*9*3.5cm |
|---|---|
| Gewicht | 400 g |
| Buitenmateriaal | HDPE hard plastic van voedingskwaliteit |
| Binnenliquild | Koelkoelmiddel |
| Kleuren | blauw, kan worden aangepast |
| Productnaam | HDPE van de douanevorm 400ml het harde plastic eutectische koel verpakte koelere blok van het diepvr |
|---|---|
| Grootte | 17*9*3 cm of aangepast |
| Capaciteit | 400ml |
| Buitenmateriaal | HDPE plastiek |
| binnenmateriaal | SAP/CMC |
| Productnaam | HDPE van het het Ijspak van de Voedselrang Opnieuw te gebruiken Eutectisch Koud de Accumulatorgel vo |
|---|---|
| grootte | 17*9*3 cm of aangepast |
| Capaciteit | 400ml |
| Buitenmateriaal | HDPE plastiek |
| Binnenmateriaal | SAP/CMC |
| Naam van het product | Hoogwaardige HDPE-plastic 600 g gel ijsblokken koeling voor voedsel en drank |
|---|---|
| Grootte | 21.8*15*3cm |
| Gewicht | 600 g |
| Materiaal | HDPE plastiek met gel koelvloeistof |
| Kleur | Accepteer de gewoonte |
| Grootte | 18 x 13 x 3 cm |
|---|---|
| Gewicht | 450 g / stuks |
| Buitenmateriaal | milieu HDPE-materialen |
| Binnenliquild | SAP CMC |
| Kleuren | BLAUW ROOD EN ANDEREN |
| Productnaam | 90ML-van de het ijs koelere diepvriezer van de bpa vrije leuke binnenzool opnieuw te gebruiken plast |
|---|---|
| Grootte | 14*7.5*1cm, 90ml |
| OEM | Ja |
| HS Code | 3824999999 |
| Buitenmateriaal | HDPE |
| Grootte | 35*22*3 cm |
|---|---|
| Gewicht | 1800 g / stuks |
| Buitenmateriaal | milieu HDPE-materialen |
| Binnenliquild | SAP CMC |
| Kleuren | BLAUW ROOD EN ANDEREN |
| formaat | 15*10*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 200g / PCs |
| Buitenmateriaal | milieuhdpe materialen |
| Binnenliquild | SAP CMC |
| Kleuren | BLAUWE ROOD EN ANDEREN |
| Grootte | 14,5 x 11,5 x 4,8 cm |
|---|---|
| Capaciteit | 480ml |
| Buitenmateriaal | HDPE van voedingskwaliteit - hard plastic |
| Binnen vloeibaar | Koelpoeder - Superabsorberend polymeer |
| Type | Thermische |