| Naam van het product | De diabetes Draagbare van de de stoffeninsuline van Oxford koelere zakken met kunststof koelere baks |
|---|---|
| Externe afmeting | 19*8.5cm |
| binnenproduct | koelijsbaksteen |
| Totaal gewicht | 400 g |
| de grootte van de ijsbaksteen | 17.3*7*4cm |
| Naam van het product | De diabetes Draagbare van de de stoffeninsuline van Oxford koelere zakken met kunststof koelere baks |
|---|---|
| Externe dimensie | 22*9.5*5cm |
| Interne dimensie | 19*8*4cm |
| Gewicht | 400 g |
| Binnen. | 350ml ijsbaksteen |
| Productnaam | OEM/ODM Dunne het Ijspakken van Bento Ice Lunch Chillers Ultra van de Voedselrang voor Jonge geitjes |
|---|---|
| Grootte | 17.2*10.5*1cm |
| Capaciteit | 150ml |
| Buitenmateriaal | opnieuw te gebruiken HDPE plastiek |
| Binnenmateriaal | SAP of CMC of PCM |
| Grootte | 28,6 x 11,2 x 9 cm |
|---|---|
| Buitenmateriaal | HDPE van voedingskwaliteit - hard plastic |
| Binnen vloeibaar | SAP - MSDS goedgekeurd |
| Type | Thermische |
| Verpakkingstype | Verpakking |
| Grootte | 19 x 12 x 2 cm |
|---|---|
| Capaciteit | 270ml |
| Buitenmateriaal | HDPE harde schaal van voedingskwaliteit |
| Binnen vloeibaar | Verkoelende gel (SAP) |
| Type | Thermische |
| Grootte | 35 x 22 x 3 cm |
|---|---|
| Gewicht | 1200g |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Binnenliquild | Koeling SAP / CMC / PCM |
| Kleuren | kan worden aangepast |
| Grootte | 20 x 12 x 3,5 cm |
|---|---|
| Gewicht | 600 ml |
| Buitenmateriaal | polyethyleen met een hoge dichtheid, goedgekeurd door de SGS |
| Binnen vloeibaar | Koelgel, MSDS |
| Vriespunt | 0 graden |
| Grootte | 26*26*2.5 cm |
|---|---|
| Gewicht | 1300g |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Binnenliquild | koelgel |
| Kleuren | rood/blauw/geel/roze/paars |
| Grootte | 18*9.5*2.8 cm |
|---|---|
| Gewicht | 350g |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan worden aangepast |
| Productnaam | Mini van de de diepvriezer leuke voet van de ijs koelere doos van de het stootkussenvorm het ijspakk |
|---|---|
| Grootte | 14*7.5*1cm |
| Capaciteit | 90ml |
| HS Code | 3824999999 |
| Materiaal | HDPE+SAP |