| formaat | 17.5*4*7cm |
|---|---|
| Gewicht | 400 g |
| Buitenmateriaal | Hdpe van de voedselrang hard plastiek |
| Binnenliquild | Koelsap-gel |
| Kleuren | Het blauw, kan worden aangepast |
| Grootte | 22*14*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 500g |
| Buitenmateriaal | HDPE hard plastic van voedingskwaliteit |
| Binnenliquild | Koelkoelmiddel |
| Kleuren | blauw, kan worden aangepast |
| Grootte | 17.5*9*3.5cm / 19*8*2cm /16.5*7.4*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 500 ml / 350 ml / 200 ml |
| Buitenmateriaal | HDPE hard plastic van voedingskwaliteit |
| Binnenliquild | Verkoelende SAP-gel |
| Kleuren | blauw, kan worden aangepast |
| Grootte | 16.5*10.2*3cm |
|---|---|
| Gewicht | 350 g |
| Buitenmateriaal | Food grade HDPE harde schaal plastic, BPA vrij |
| Binnenliquild | Verkoelende gel, niet giftig |
| Kleuren | Wit |
| Grootte | 30*20*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 1000 g |
| Buitenmateriaal | Food grade HDPE harde schaal plastic, BPA vrij |
| Binnenliquild | Verkoelende gel, niet giftig |
| Kleuren | Wit |
| Grootte | 21 maal 10 maal 3,5 cm 20 maal 12 maal 3.5 |
|---|---|
| Gewicht | 450G 600G |
| Buitenmateriaal | HDPE zonder BPA voor levensmiddelen |
| Binnenliquild | Superabsorberend polymeer SAP |
| Kleuren | Het kan worden aangepast |
| formaat | 21*12*4.5cm |
|---|---|
| Capaciteit | 550ML |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang - hard shell plastiek |
| Binnenliqulid | Koelpoeder - Super Absorberend Polymeer |
| Type | Houd de blikkenkoude van de melkfles |
| Grootte | 32.5x24.5x2cm |
|---|---|
| Gewicht | 1500g |
| buitenste materiaal | milieu HDPE-materialen |
| Binnen vloeistof | SAP CMC |
| Kleuren | Douane |
| Grootte | 16.5*9*3.5cm |
|---|---|
| Gewicht | 400 g |
| Buitenmateriaal | HDPE hard plastic van voedingskwaliteit |
| Binnenliquild | Koelkoelmiddel |
| Kleuren | blauw, kan worden aangepast |
| Grootte | 35x15x3.5cm |
|---|---|
| Gewicht | 1500g |
| Buitenmateriaal | milieuhdpe materialen |
| Binnen vloeistof | SAP CMC |
| kleuren | Rood |