| Naam van het product | Plastic Ice Pack, Freezer Gel Pack voor drankkoeling op de wijnrek |
|---|---|
| Grootte | 21*13,5*1,5 of op maat |
| Capaciteit | 560ml |
| Buitenmateriaal | hard HDPE plastiek |
| Binnenmateriaal | SAP/CMC/PCM |
| Productnaam | VPU-het Ijs Koelere Doos van de Isolatie Materiële Geneeskunde voor 2-8 Graden |
|---|---|
| Externe dimensie | 47*31*36.5cm |
| Interne dimensie | 36*22*25cm |
| Capaciteit | 19.8L |
| Gewicht | 3kg |
| Grootte | 22*14*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 500g |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan worden aangepast |
| Grootte | 19.5*17.2*3cm |
|---|---|
| Gewicht | 750G |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan worden aangepast |
| formaat | 14.5*11.5*4.8cm |
|---|---|
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Innerlijke materiaal | Koelgel |
| kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| verpakkingstype | Kan worden aangepast |
| Grootte | 21.5*14.5*2.5cm |
|---|---|
| Gewicht | 650g |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | Kan zijn customizd |
| Maat | 32.5x22.5x2cm |
|---|---|
| Gewicht | 1000g |
| Buitenmateriaal | milieuhdpe materialen |
| Binnen vloeistof | SAP CMC |
| kleuren | Aangepast |
| Grootte | 35x22x3cm |
|---|---|
| Gewicht | 1800g |
| Buitenmateriaal | milieuhdpe materialen |
| Binnen vloeistof | SAP CMC |
| kleuren | Douane |
| Grootte | 25*15*3.5 cm |
|---|---|
| Buitenmateriaal | HDPE hard plastic van voedingskwaliteit |
| Binnenliquild | afhankelijk van je temperatuur |
| Kleuren | Blauw, kan worden aangepast, de MOQ is 3000pcs |
| Certificaten | FDA SGS MSDS CPSIA EU |
| Maat | 17,5 x 4 x 7 cm |
|---|---|
| Gewicht | 400g |
| buitenste materiaal | HDPE hard plastic van voedingskwaliteit |
| Binnen vloeistof | Verkoelende SAP-gel |
| Kleuren | blauw, kan worden aangepast |