| Productnaam | De diabetes Draagbare van de de stoffeninsuline van Oxford koelere zakken met kunststof koelere baks |
|---|---|
| Externe dimensie | 22*9.5*5cm |
| Interne dimensie | 19*8*4cm |
| Gewicht | 400g |
| Binnen | 350ml ijsbaksteen |
| Productnaam | De uiterst dunne Opnieuw te gebruiken Blauwe Baksteen van het het Pak Plastic Ijs van het Gelijs met |
|---|---|
| Grootte | 17.5*11.5*1cm of aangepast |
| OEM | Ja |
| Milieuvriendelijk | Ja |
| Buitenmateriaal | HDPE Plastiek |
| Grootte | 14,5 * 11,5 * 4,8 cm of aangepast |
|---|---|
| Capaciteit | 380ml |
| Type | Thermisch |
| Kleur | ROOD BLAUW GEEL |
| buitenste materiaal | HDPE |
| Grootte | 31*28.5*3 cm |
|---|---|
| Gewicht | 2000g |
| Buitenmateriaal | HDPE-plastic |
| Inwendige materialen | koelgel |
| Kleur | doorzichtig wit met blauwe vloeistof; kan worden aangepast |
| Grootte | 28,6 x 11,2 x 9 cm |
|---|---|
| Buitenmateriaal | HDPE van voedingskwaliteit - hard plastic |
| Binnen vloeibaar | SAP - MSDS goedgekeurd |
| Type | Thermische |
| Verpakkingstype | Verpakking |
| formaat | 22*11*1.8cm; 21.8*15*3cm; 23*19*4cm |
|---|---|
| Gewicht | 300g; 600g; 1200g |
| Buitenmateriaal | hdpe plastiek |
| Innerlijke materiaal | Koelgel |
| kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| grootte | 21.3*14.5*4.3cm |
|---|---|
| Gewicht | 500g |
| Buitenmateriaal | HDPE plastiek |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| kleur | Blauw; kan zijn customizd |
| Grootte | 20.5*19*3cm |
|---|---|
| Gewicht | 800g |
| buitenmateriaal | HDPE plastiek |
| binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| Productnaam | Kan de douane Grote Harde Opnieuw te gebruiken Draagbare Ijskast Koelere Baksteen voor Bier drinken |
|---|---|
| Grootte | 25*13*8cm |
| Volum | 1500ml |
| Gebruik | Het bier, wijn kan koelere houder |
| Materiaal | HDPE+SAP/CMC/PCM |
| Maat | 33,5 x 15,5 x 2,7 cm |
|---|---|
| Gewicht | 1000g |
| buitenste materiaal | HDPE-kunststof |
| innerlijke materiaal | verkoelende gel |
| Kleur | Blauw; kan worden aangepast |