| Grootte | 33,5 x 15,5 x 2,7 cm |
|---|---|
| Gewicht | 1000g |
| buitenste materiaal | HDPE-kunststof |
| Binnenmateriaal | verkoelende gel |
| Kleur | Blauw; kan worden aangepast |
| Grootte | 16.5*10.2*3cm |
|---|---|
| Gewicht | 350 g |
| Buitenmateriaal | Food grade HDPE harde schaal plastic, BPA vrij |
| Binnenliquild | Verkoelende gel, niet giftig |
| Kleuren | Wit |
| Grootte | 19*15*2,5 cm |
|---|---|
| Buitenmateriaal | HDPE van voedingskwaliteit - harde schaal - BPA-vrij |
| Binnen vloeibaar | Niet-toxisch koelpoeder |
| Type | Hou het koel en fris |
| Verpakkingstype | 111 stuks in één karton |
| Grootte | 31*28.5*3 cm |
|---|---|
| Gewicht | 2000g |
| Buitenmateriaal | HDPE Plastiek |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| Grootte | 31*28.5*3 cm |
|---|---|
| Gewicht | 2000g |
| Buitenmateriaal | HDPE-plastic |
| Inwendige materialen | koelgel |
| Kleur | doorzichtig wit met blauwe vloeistof; kan worden aangepast |
| Maat | 51.5*20.5*3cm |
|---|---|
| Gewicht | 2600g |
| Buitenmateriaal | HDPE plastiek |
| Binnenmateriaal | verkoelende gel |
| Kleur | Blauw; kan zijn customizd |
| Grootte | 54.4*34.4*1.8CM |
|---|---|
| Gewicht | 2900g |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | Kan zijn customizd |
| Grootte | 14.5*11.5*4.8cm |
|---|---|
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| binnenmateriaal | Poeder |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| Verpakkingstype | kan worden aangepast |
| Grootte | 21*10*5.2cm |
|---|---|
| buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnenmateriaal | Poeder |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| Verpakkingstype | Kan worden aangepast |
| Grootte | 21*10*5.2cm |
|---|---|
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnenmateriaal | poeder |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| Verpakkingstype | Kan worden aangepast |