| Grootte | 16.5*9*3.5cm |
|---|---|
| Gewicht | 400 g |
| Buitenmateriaal | HDPE hard plastic van voedingskwaliteit |
| Binnenliquild | Koelkoelmiddel |
| Kleuren | blauw, kan worden aangepast |
| Productnaam | -22C grote ijsblokken faseveranderingsmateriaal plastic eutectische koude plaat om in te vriezen |
|---|---|
| Grootte | 30*20*2cm of aangepast |
| Capaciteit | 1000 ml |
| buitenste materiaal | HDPE-kunststof |
| Binnenmateriaal | PCM faseovergangsmateriaal |
| Grootte | 31*28.5*3 cm |
|---|---|
| Gewicht | 2000g |
| Buitenmateriaal | HDPE-plastic |
| Inwendige materialen | koelgel |
| Kleur | doorzichtig wit met blauwe vloeistof; kan worden aangepast |
| Grootte | 31*28.5*3 cm |
|---|---|
| Gewicht | 2000g |
| Buitenmateriaal | HDPE Plastiek |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| Grootte | 19 x 12 x 2 cm |
|---|---|
| Capaciteit | 270ml |
| Buitenmateriaal | HDPE harde schaal van voedingskwaliteit |
| Binnen vloeibaar | Verkoelende gel (SAP) |
| Type | Thermische |
| Grootte | 21 x 11,6 x 3,8 cm |
|---|---|
| Gewicht | 600 g |
| Buitenmateriaal | HDPE hard plastic van voedingskwaliteit |
| Binnenliquild | Koelkoelmiddel |
| Kleuren | blauw, kan worden aangepast |
| Productnaam | het harde plastic shell pak van het gelijs voor ventilators |
|---|---|
| Grootte | 16.5*8.8*3.5cm |
| Gewicht | 400G |
| Kleur | Kan worden aangepast |
| Buitenmateriaal | HDPE plastiek |
| Grootte | 16.5*10.2*3cm |
|---|---|
| Gewicht | 350G |
| buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| Grootte | 43.8**20*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 1200g |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Binnenliquild | SAP CMC PCM |
| Kleuren | Blauw |
| Productnaam | Van het Ijs Eutectische Koude Platen van het douane de Harde Plastic Gel Bakstenen van het de Koeler |
|---|---|
| Grootte | 17*11*1cm of aangepast |
| Capaciteit | 180ml |
| Buitenmateriaal | PE plastiek |
| Binnenmateriaal | SAP |