| formaat | 17.5*4*7cm |
|---|---|
| Gewicht | 400 g |
| Buitenmateriaal | Hdpe van de voedselrang hard plastiek |
| Binnenliquild | Koelsap-gel |
| Kleuren | Het blauw, kan worden aangepast |
| Grootte | 17.5*4*7cm |
|---|---|
| Gewicht | 400g |
| buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang hard plastiek |
| Binnenliquild | Koelsap-gel |
| Kleuren | het blauw, kan worden aangepast |
| Productnaam | HDPE Materiële Water Gevulde het Ijspakken van SAP voor Koelere Zakken |
|---|---|
| Grootte | 18*10.5*3cm of aangepast |
| OEM | JA |
| Capaciteit | 450ml |
| Buitenmateriaal | HDPE |
| Productnaam | Water Gevulde van de de Diepvriezer Koelere Baksteen van Ijspakken het Ijs Koelpakken voor Koelere Z |
|---|---|
| Grootte | 18*10.5*3cm of aangepast |
| OEM | Ja |
| capaciteit | 450ML |
| buitenmateriaal | HDPE |
| Maat | 17,5 x 4 x 7 cm |
|---|---|
| Gewicht | 400g |
| buitenste materiaal | HDPE hard plastic van voedingskwaliteit |
| Binnen vloeistof | Verkoelende SAP-gel |
| Kleuren | blauw, kan worden aangepast |
| formaat | 17.5*4*7cm |
|---|---|
| Gewicht | 400 g |
| Buitenmateriaal | Hdpe van de voedselrang hard plastiek |
| Binnenliquild | Koelsap-gel |
| Kleuren | Het blauw, kan worden aangepast |
| Productnaam | Herbruikbare ijspakken met twee gaten voor koelers, niet-toxisch koeltasijspak voor lunchbox |
|---|---|
| Grootte | 17.8*12.2*1.2cm of aangepast |
| Capaciteit | 200ml |
| OEM | Ja |
| Buitenmateriaal | HDPE |
| Productnaam | FDA keurde het Niet-toxische Leuke van het het Voedselgebruik van Ijspakken Pak van het het Ijsblok |
|---|---|
| Grootte | 16*2.7cm of aangepast |
| Milieuvriendelijk | JA |
| HS Code | 3824999999 |
| Buitenmateriaal | HDPE |
| Productnaam | HDPE Slanke van de het Paklunch van het Voedselnorm Vlakke Uiterst dunne Ijs de Dooskoude compressen |
|---|---|
| Grootte | 17.5*11.5*1cm of aangepast |
| OEM | Ja |
| Capaciteit | 180ml |
| Buitenmateriaal | HDPE |
| Productnaam | Van het de Jonge geitjesijs van de natuurlijke voedingrang Mooie Opnieuw te gebruiken van de het Pak |
|---|---|
| Grootte | 18*2.5cm, 210ml |
| Milieuvriendelijk | JA |
| HS Code | 3824999999 |
| Buitenmateriaal | Vrij hdpe van BPA plastiek |