| Naam van het product | Koelzak IJspakketten Gel Koud PCM Faseveranderingsmateriaal voor koelzakken / dozen |
|---|---|
| Grootte | 23.5*6*3cm of aangepast |
| Capaciteit | 330ml |
| Buitenmateriaal | hard HDPE plastiek |
| Inwendige materialen | SAP/CMC/PCM |
| Naam van het product | 1500 ml PCM-ijspakket met milieuvriendelijk HDPE-materiaal voor het vervoer van levensmiddelen en ge |
|---|---|
| Grootte | 290*250*30mm of aangepast |
| Capaciteit | 1500ML |
| Buitenmateriaal | hard HDPE plastiek |
| Inwendige materialen | SAP/CMC/PCM |
| Productnaam | Koeler Herbruikbaar PCM-ijspak Langdurige diepvriespakketten |
|---|---|
| Grootte | 18*18cm |
| Capaciteit | 450ml |
| Buitenmateriaal | Aluminiumfolie |
| Binnenmateriaal | PCM |
| Grootte | 32*32*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 1400g |
| Buitenmateriaal | HDPE plastiek |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| Grootte | 32*32*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 1400g |
| Buitenmateriaal | HDPE plastiek |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| Grootte | 32*32*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 1400g |
| Buitenmateriaal | HDPE plastiek |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| Grootte | 24.5*24.5*2.5cm |
|---|---|
| Gewicht | 1038 g |
| Buitenmateriaal | Plastic HDPE |
| Binnenliquild | Koelvloeistof |
| Kleuren | witte container met blauwe gel, kan ook worden aangepast |
| Grootte | 52 x 18 x 2 cm |
|---|---|
| Gewicht | 2500g |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Binnenliquild | SAP of CMC of PCM |
| Kleuren | Blauw, kan worden aangepast, de MOQ is 3000pcs |
| Productnaam | Niet-toxisch Voedsel Veilig PCM Koelgelpak - keur douane goed |
|---|---|
| Maat | 16.5*8.8*3.5cm |
| Gewicht | 400g |
| Kleur | kan aangepast worden |
| Buitenmateriaal | HDPE plastiek |
| Grootte | 32*32*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 1400g |
| buitenmateriaal | HDPE plastiek |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |