| Grootte | 16*16*1cm |
|---|---|
| Capaciteit | 350ml |
| buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang harde shell |
| Binnenliqulid | Koelgel (SAP) |
| Type | Thermisch |
| Maat | 30*30*2 cm |
|---|---|
| Gewicht | 1300g |
| buitenste materiaal | HDPE-kunststof |
| innerlijke materiaal | verkoelende gel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan worden aangepast |
| Grootte | 32*32*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 1400G |
| Buitenmateriaal | HDPE plastiek |
| binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| Productnaam | BPA-vrij herbruikbaar PCM-gelijspak met faseveranderingsmateriaal voor verzending van vaccins |
|---|---|
| Grootte | 31*28.5*3 cm |
| Volume | 2000ml |
| Gebruik | Bier, wijn kan koeler houder |
| Materiaal | HDPE+SAP/CMC/PCM |
| Productnaam | Niet Giftige Vriendschappelijke Geïsoleerde Uiterst dunne het Ijspakken van Eco met het Koelen van G |
|---|---|
| Grootte | 19*12.5*1cm |
| Capaciteit | 200ml |
| Materiaal | PE+SAP/CMC |
| Type | Geïsoleerd |
| Grootte | 15*10*2 cm |
|---|---|
| Gewicht | 200 g |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Inwendige materialen | koelgel |
| Kleur | Kan aangepast worden |
| Grootte | 19 x 12 x 2 cm |
|---|---|
| Buitenmateriaal | HDPE van voedingskwaliteit - harde schaal - BPA-vrij |
| Binnen vloeibaar | Niet-giftige verkoelende gel |
| Type | Houd voedsel koud en vers |
| Verpakkingstype | Verpakking |
| Grootte | 17.5*9*3.5cm / 19*8*2cm /16.5*7.4*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 500 ml / 350 ml / 200 ml |
| Buitenmateriaal | HDPE hard plastic van voedingskwaliteit |
| Binnenliquild | Verkoelende SAP-gel |
| Kleuren | blauw, kan worden aangepast |
| Grootte | 34.8*22.4*3cm |
|---|---|
| Gewicht | 1800g |
| Buitenmateriaal | HDPE plastiek |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| formaat | 17.5*9*3.5 |
|---|---|
| Gewicht | 500 ml |
| Buitenmateriaal | Hdpe van de voedselrang hard plastiek |
| Binnenliquild | Koelsap-gel |
| Kleuren | Het blauw, kan worden aangepast |