| Grootte | 32*32*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 1400g |
| buitenmateriaal | HDPE plastiek |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| Grootte | 32*32*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 1400g |
| buitenmateriaal | HDPE plastiek |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| Productnaam | Niet-toxisch voedselveilig PCM koelgelpakket - Aanvaard custom |
|---|---|
| Grootte | 16.5*8.8*3.5cm |
| Gewicht | 400 g |
| Kleur | Kan aangepast worden |
| Buitenmateriaal | HDPE-plastic |
| Grootte | 32*32*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 1400g |
| Buitenmateriaal | HDPE Plastiek |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| Grootte | 30*30*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 1300g |
| buitenmateriaal | HDPE plastiek |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| Productnaam | De draagbare Opnieuw te gebruiken Nylon Koelere PCM Pakken van het Gelijs voor Vers Voedsel |
|---|---|
| Grootte | 18.6*10.3cm, 22.5*13.5cm |
| Capaciteit | 250ml, 500ml |
| buitenmateriaal | Nylon PE |
| Binnenmateriaal | PCM |
| Grootte | 19*12*1.5cm |
|---|---|
| Gewicht | 260g |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | Kan zijn customizd |
| Grootte | 62*42*3.4cm |
|---|---|
| Gewicht | 7500g |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnen vloeistof | koelgel |
| kleuren | Blauw wit, |
| Grootte | 19*12*1.5cm |
|---|---|
| Gewicht | 260g |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | Kan zijn customizd |
| Productnaam | Koelt de Beschermer Compact Geval 2 van de Medicoolinsuline Diepvriezer Koelpak 10 Uren voor Diabeti |
|---|---|
| Grootte | 17.5*7*4cm, 19*8*4.5cm, 20*9*5cm |
| Volume | 300g, 320g, 350g |
| Gebruik | insuline, vaccin, geneeskundekoeler |
| Materiaal | HDPE+SAP/CMC/PCM |