| Naam van het product | FDA goedgekeurd Plastic Instant Cooling Bag IJspakketten Vriesblokken IJssteen 200ml |
|---|---|
| Grootte | 16.5*7.4*2cm of aangepast |
| Capaciteit | 200 ml |
| Buitenmateriaal | PE-plastic |
| Inwendige materialen | SAP |
| buitengrootte | 15*15*14cm |
|---|---|
| binnengrootte | 14*14*12cm |
| Accessoires | Het koelere pak van de golfvorm |
| Grootte voor ijspak | 14.5*11.5*4.8cm |
| Type | Houd de blikkenkoude van de melkfles |
| Buiten maat | 15*15*14cm |
|---|---|
| Binnenmaat | 14*14*12cm |
| Toebehoren | Golfvormig koelpakket |
| Maat voor ijspak | 14,5 x 11,5 x 4,8 cm |
| Type | Houd blikken melkflessen koud |
| formaat | 21*12*4.5cm |
|---|---|
| Capaciteit | 550ML |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang - hard shell plastiek |
| Binnenliqulid | Koelpoeder - Super Absorberend Polymeer |
| Type | Houd de blikkenkoude van de melkfles |
| Productnaam | Shell van de voedselrang 350g harde plastic koele koelere slanke het ijspakken van de ijsdoos voor p |
|---|---|
| Grootte | 16*16*1.4cm |
| Capaciteit | 350ml |
| buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang plastiek |
| Binnenmateriaal | SAP of CMC |
| formaat | 15*10*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 200g / PCs |
| Buitenmateriaal | milieuhdpe materialen |
| Binnenliquild | SAP CMC |
| Kleuren | BLAUWE ROOD EN ANDEREN |
| Productnaam | De niet-toxische HDPE plastic 600ml fles van het ijspak voor drank het koelen |
|---|---|
| Grootte | 18.5*11.7*3.3cm |
| Capaciteit | 600ml |
| Kleur | Kan worden aangepast |
| Buitenmateriaal | HDPE plastiek |
| Productnaam | De niet-toxische HDPE plastic 600ml fles van het ijspak voor drank het koelen |
|---|---|
| Grootte | 18.5*11.7*3.3cm |
| Capaciteit | 600ml |
| Kleur | Kan worden aangepast |
| Buitenmateriaal | HDPE plastiek |
| Productnaam | Pas 200ML slanke herbruikbare koeltas-ijspakketten aan voor koelers ultrasoon lassen |
|---|---|
| Grootte | 16,5 x 8,8 x 1,5 cm |
| Capaciteit | 200ml |
| Buitenmateriaal | HDPE-kunststof van voedingskwaliteit |
| Binnenmateriaal | SAP |
| Productnaam | FDA keurt HDPE de Plastic koeler van het ijspak voor het openluchtdrank koelen goed |
|---|---|
| Grootte | 19*15*2.5cm |
| Capaciteit | 600ml |
| Kleur | Kan worden aangepast |
| Buitenmateriaal | HDPE plastiek |