| Grootte | 22*14*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 500g |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan worden aangepast |
| Grootte | 64.8*20*4.2cm |
|---|---|
| Gewicht | 4200g |
| Buitenmateriaal | milieu HDPE-materialen |
| Binnenliquild | SAP CMC |
| Kleuren | Blauw, kan aangepast worden. |
| Grootte | 29 x 20 x 2 cm |
|---|---|
| Gewicht | 1000 g |
| Buitenmateriaal | HDPE |
| Binnenliquild | Superabsorberend polymeer, CMC, PCM |
| Kleuren | Blauw |
| Grootte | 16.5*9*3.5cm |
|---|---|
| Gewicht | 400 g |
| Buitenmateriaal | HDPE hard plastic van voedingskwaliteit |
| Binnenliquild | Koelkoelmiddel |
| Kleuren | blauw, kan worden aangepast |
| Grootte | 18*9.5*2.8 cm |
|---|---|
| Gewicht | 350 g |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Inwendige materialen | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan worden aangepast |
| Grootte | 25*15*3.5 cm |
|---|---|
| Buitenmateriaal | HDPE hard plastic van voedingskwaliteit |
| Binnenliquild | afhankelijk van je temperatuur |
| Kleuren | Blauw, kan worden aangepast, de MOQ is 3000pcs |
| Certificaten | FDA SGS MSDS CPSIA EU |
| Grootte | 43.8**20*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 1200g |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Binnenliquild | SAP CMC PCM |
| Kleuren | Blauw |
| Grootte | 16.5*10.2*3cm |
|---|---|
| Gewicht | 350 g |
| Buitenmateriaal | Food grade HDPE harde schaal plastic, BPA vrij |
| Binnenliquild | Verkoelende gel, niet giftig |
| Kleuren | Wit |
| Grootte | 43.8**20*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 1200g |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Binnenliquild | SAP CMC PCM |
| Kleuren | Blauw |
| Grootte | 62*42*3.4 cm |
|---|---|
| Gewicht | 7500g |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Binnenliquild | koelgel |
| Kleuren | Wit, Blauw. |