| Grootte | 21.5*14.5*2.5cm |
|---|---|
| Gewicht | 650 g |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Inwendige materialen | koelgel |
| Kleur | Kan aangepast worden |
| Grootte | 17.5*9*3.5cm |
|---|---|
| Gewicht | 500g |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan worden aangepast |
| Grootte | 38.5*29*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 1800g |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Binnenliquild | SAP / CMC / PCM |
| Kleuren | blauw, kan worden aangepast |
| Specificatie | 13.5*13,5*2cm, 200g |
|---|---|
| Buitenmateriaal | HDPE-plastic |
| Inwendige materialen | koelgel |
| Kleur | doorzichtig wit met blauwe vloeistof; kan worden aangepast |
| Verpakkingstype | kan worden aangepast |
| Grootte | 18,5 x 17,5 x 1,2 cm |
|---|---|
| Gewicht | 260 g |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Inwendige materialen | koelgel |
| Kleur | blauw, kan worden aangepast |
| Grootte | 16.5*9*1.8cm |
|---|---|
| Gewicht | 200 g / stuk |
| Buitenmateriaal | milieu HDPE-materialen |
| Binnenliquild | SAP CMC |
| Kleuren | BLAUW ROOD EN ANDEREN |
| Grootte | 17.5*9*3.5cm |
|---|---|
| Gewicht | 500g |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan worden aangepast |
| Maat | 30*30*2 cm |
|---|---|
| Gewicht | 1300g |
| buitenste materiaal | HDPE-kunststof |
| innerlijke materiaal | verkoelende gel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan worden aangepast |
| Grootte | 25*15*1.8cm |
|---|---|
| Gewicht | 550 g |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Binnenliquild | SAP-gel |
| Kleuren | blauw, kan worden aangepast |
| Grootte | 17.5*9*3.5cm |
|---|---|
| Gewicht | 500g |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan worden aangepast |