| Grootte | 21 x 11,6 x 3,8 cm |
|---|---|
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Binnen vloeibaar | koelgel |
| Type | Thermische |
| Verpakkingstype | Karton, kan aangepast worden. |
| Naam van het product | Transport 100 ml ronde plastic ijskast bier koeler houder gelpakket voor verschillende soorten zak |
|---|---|
| Grootte | 8.8*2cm, 100ml |
| Type | Thermische |
| Gebruik | voedsel |
| Buitenmateriaal | HDPE |
| Grootte | 30*20*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 1000 g |
| Buitenmateriaal | Food grade HDPE harde schaal plastic, BPA vrij |
| Binnenliquild | Verkoelende gel, niet giftig |
| Kleuren | wit |
| Naam van het product | Hoogwaardige HDPE-plastic 600 g gel ijsblokken koeling voor voedsel en drank |
|---|---|
| Grootte | 21.8*15*3cm |
| Gewicht | 600 g |
| Materiaal | HDPE plastiek met gel koelvloeistof |
| Kleur | Accepteer de gewoonte |
| Grootte | 10.8*5.8*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 100g |
| buitenmateriaal | milieuhdpe materialen |
| Binnenliquild | SAP CMC |
| Kleuren | rood |
| Grootte | 10,8 x 5,8 x 2 cm |
|---|---|
| Gewicht | 100g |
| Buitenmateriaal | milieu HDPE-materialen |
| Binnenliquild | SAP CMC |
| Kleuren | Rood |
| Productnaam | Pas 200ML slanke herbruikbare koeltas-ijspakketten aan voor koelers ultrasoon lassen |
|---|---|
| Grootte | 16,5 x 8,8 x 1,5 cm |
| Capaciteit | 200ml |
| Buitenmateriaal | HDPE-kunststof van voedingskwaliteit |
| Binnenmateriaal | SAP |
| Grootte | 20.3*20.3*2.5cm |
|---|---|
| Gewicht | 750G |
| Buitenmateriaal | HDPE hard plastic van voedingskwaliteit |
| Binnenliquild | Koelkoelmiddel |
| Kleuren | blauw, kan worden aangepast |
| Productnaam | Het hete koude harde shell hdpe plastic dierlijke koelere pak van de vorm leuke diepvriezer voor lun |
|---|---|
| Grootte | 16*2.7cm, 300ml |
| Milieuvriendelijk | Ja |
| HS Code | 3824999999 |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Grootte | 18,5 x 17,5 x 1,2 cm |
|---|---|
| Gewicht | 260 g |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Inwendige materialen | koelgel |
| Kleur | blauw, kan worden aangepast |