| Naam van het product | 200 ml golfvormige draagbare herbruikbare koele slanke lunch gel ijszak voor thermische koeler zak |
|---|---|
| Grootte | 16.5*10*2cm of aangepast |
| Capaciteit | 200 ml |
| Buitenmateriaal | HDPE |
| Inwendige materialen | SAP |
| Productnaam | Herbruikbare ijspakken met twee gaten voor koelers, niet-toxisch koeltasijspak voor lunchbox |
|---|---|
| Grootte | 17.8*12.2*1.2cm of aangepast |
| Capaciteit | 200ml |
| OEM | Ja |
| Buitenmateriaal | HDPE |
| Grootte | 14,5 x 11,5 x 4,8 cm |
|---|---|
| buitenste materiaal | HDPE van voedingskwaliteit |
| Binnenmateriaal | verkoelende gel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan worden aangepast |
| Soort verpakking | Kan worden aangepast |
| Productnaam | Mini van de de diepvriezer leuke voet van de ijs koelere doos van de het stootkussenvorm het ijspakk |
|---|---|
| Grootte | 14*7.5*1cm |
| Capaciteit | 90ml |
| HS Code | 3824999999 |
| Materiaal | HDPE+SAP |
| Grootte | 14.5*11.5*4.8cm |
|---|---|
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| Verpakkingstype | kan worden aangepast |
| Grootte | 14.5*11.5*4.8cm |
|---|---|
| buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| Verpakkingstype | Kan worden aangepast |
| Grootte | 12*7.8*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 150g |
| Buitenmateriaal | milieuhdpe materialen |
| Binnen vloeistof | SAP CMC |
| kleuren | Rood |
| Productnaam | Pakt het douane300ml Draagbare Leuke Ijs Diepvriezerpakken voor Lunchdozen en Koelere Zakken in |
|---|---|
| Grootte | 16*2.7cm, 300ml |
| Milieuvriendelijk | Ja |
| HS Code | 3824999999 |
| buitenste materiaal | HDPE |
| Productnaam | 210G het Ijspak van draagbare Leuke Kleine Opnieuw te gebruiken de Pakkenhdpe van het Gelijs Kindere |
|---|---|
| Grootte | 18*2.5cm |
| Milieuvriendelijk | JA |
| HS Code | 3824999999 |
| Buitenmateriaal | Vrij hdpe van BPA plastiek |
| Naam van het product | OEM 220 ml bpa gratis harde plastic gel koeler doos blauwe ijskoud pak voor kinderen koel tas |
|---|---|
| Grootte | 15*9*2cm,220 ml |
| OEM-producten | - Ja, dat klopt. |
| Buitenmateriaal | BPA-vrij hdpe-plastic |
| Inwendige materialen | SAP koelgel |