| Productnaam | Herbruikbare Cool Cooler Slim Gel Cool Bag Ice Packs Lunch Ice Box voor kinderen |
|---|---|
| Grootte | 13.3*12.7*1.3cm of aangepast |
| Capaciteit | 160ml |
| buitenste materiaal | HDPE-kunststof |
| Binnenmateriaal | SAP/CMC |
| Grootte | 18.6*10.3cm, 22.5*13.5cm |
|---|---|
| Gewicht | 250g/500g |
| Buitenmateriaal | Nylon PE van de voedselrang |
| binnenmateriaal | PCM |
| Kleur | Lichtblauw, blauw, donkerblauw; kan worden aangepast |
| Grootte | 18,5 x 17,5 x 1,2 cm |
|---|---|
| Gewicht | 260 g |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Inwendige materialen | koelgel |
| Kleur | blauw, kan worden aangepast |
| Grootte | 35*15*3,5 cm |
|---|---|
| Gewicht | 1500g |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Binnenliquild | koelgel |
| Kleuren | Blauw |
| Productnaam | Van het Ijspakken van de douane de Draagbare Thermische Blauwe Koele Zak Baksteen van het de Lunchij |
|---|---|
| Grootte | 10,8 x 5,8 x 2 cm |
| Capaciteit | 100ML |
| Buitenmateriaal | HDPE |
| Binnenmateriaal | SAP |
| Naam van het product | Herbruikbare Eutectische Koude Platen Grote Vriezerblokken Voor Bevroren Ijs |
|---|---|
| Grootte | 20*18*3 cm of aangepast |
| Capaciteit | 800ml |
| Buitenmateriaal | PE plastiek |
| Binnenmateriaal | SAP |
| productnaam | De plastic eutectische koude baksteen van het platenijs voor voedsel oud vervoer |
|---|---|
| Grootte | 16.3*9.5*3.8 cm |
| Capaciteit | 400ML |
| Buitenmateriaal | Vrij hdpe van BPA plastiek |
| Binnenmateriaal | Super absorberend polymeer |
| Grootte | 32 x 11 x 2 cm |
|---|---|
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Binnen vloeibaar | koelgel |
| Type | Thermische |
| Verpakkingstype | Verpakking |
| Productnaam | FDA keurde de Harde Plastic Opnieuw te gebruiken Koude Plaat van het Ijspak met Logo Printed goed |
|---|---|
| grootte | 16.5*7.4*2cm of aangepast |
| Capaciteit | 200ML |
| Buitenmateriaal | PE Plastiek |
| Binnenmateriaal | SAP |
| Naam van het product | 1500 ml PCM-ijspakket met milieuvriendelijk HDPE-materiaal voor het vervoer van levensmiddelen en ge |
|---|---|
| Grootte | 290*250*30mm of aangepast |
| Capaciteit | 1500ML |
| Buitenmateriaal | hard HDPE plastiek |
| Inwendige materialen | SAP/CMC/PCM |