| Maat | 18*9.5*2.8cm |
|---|---|
| Gewicht | 350 g |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Innerlijke materiaal | Koelgel |
| kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| Grootte | 17.8*12.2*1.2cm |
|---|---|
| Capaciteit | 200 ml |
| Buitenmateriaal | HDPE harde schaal van voedingskwaliteit |
| Binnen vloeibaar | Verkoelende gel (SAP) |
| Type | Thermische |
| formaat | 11.57*11.57*4.46cm |
|---|---|
| Gewicht | 360g |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Innerlijke materiaal | PCM |
| kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| formaat | 14.5*11.5*4.8cm |
|---|---|
| Gewicht | 380g |
| Buiten Materiaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnen Materiaal | gel koelvloeistof |
| kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; douane |
| Grootte | 8.2*2cm, 7.5*2.5cm, 6.4*1.5cm |
|---|---|
| Gewicht | 90g, 90g, 50g |
| buitenmateriaal | milieuhdpe materialen |
| Binnen vloeistof | SAP CMC |
| Kleuren | Rood |
| Grootte | 15*10*2 cm |
|---|---|
| Gewicht | 200 g |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Binnenliquild | koelgel |
| Kleuren | Wit Rood Geel Blauw |
| formaat | 10.2*3.3cm |
|---|---|
| Gewicht | 200g |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnenliquild | verwarmend gel |
| Kleuren | Het blauw, kan worden aangepast, is MOQ 3000pcs |
| Grootte | 20 x 12 x 2 cm |
|---|---|
| Gewicht | 350g |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| Grootte | 15*10*2 cm |
|---|---|
| Gewicht | 200 g |
| Buitenmateriaal | Polyethyleen met een hoge dichtheid (HDPE) |
| Binnenliquild | witte container met kleurrijke gel |
| Kleuren | blauw, kan worden aangepast |
| Grootte | 19*8*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 350g |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan worden aangepast |