| Maat | 3,5 x 3,5 inch |
|---|---|
| Capaciteit | 200 ml |
| Buitenmateriaal | HDPE harde schaal van voedingskwaliteit |
| Binnen vloeibaar | Verkoelende gel (SAP) |
| Type | Thermische |
| Grootte | 18*18*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 450 g |
| Buitenmateriaal | HDPE hard plastic van voedingskwaliteit |
| Binnenliquild | Koelkoelmiddel |
| Kleuren | blauw, kan worden aangepast |
| formaat | 10*2CM |
|---|---|
| Gewicht | 100G |
| Buitenmateriaal | milieuhdpe materialen |
| Binnenliquild | SAP CMC |
| Kleuren | rood |
| Grootte | 17.8*12.2*1.2cm |
|---|---|
| Capaciteit | 200 ml |
| Buitenmateriaal | HDPE harde schaal van voedingskwaliteit |
| Binnen vloeibaar | Verkoelende gel (SAP) |
| Type | Thermische |
| Grootte | 8.2*2cm, 7.5*2.5cm, 6.4*1.5cm |
|---|---|
| Gewicht | 90g, 90g, 50g |
| Buitenmateriaal | milieu HDPE-materialen |
| Binnenliquild | SAP CMC |
| Kleuren | rood |
| Grootte | 17.3*9.6*3.8cm |
|---|---|
| Gewicht | 450g |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| Grootte | 9.5*4.5*3.5cm |
|---|---|
| Gewicht | 320g |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| binnenmateriaal | gel koelvloeistof |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| Grootte | 9.5*4.5*3.5cm |
|---|---|
| Gewicht | 320g |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnenmateriaal | gel koelvloeistof |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| Grootte | 10*10*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 160g |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | Kan zijn customizd |
| Grootte | 16*9.4*3.5cm |
|---|---|
| Gewicht | 400G |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnenmateriaal | PCM |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; douane |